Strona główna Rynek SECURITY Genetec zatrudnia nowych specjalistów w Europie

Genetec zatrudnia nowych specjalistów w Europie

Aby wspierać trwały wzrost w Europie i Bliskim Wschodzie firma Genetec, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań zabezpieczeń, ogłosiła szereg strategicznych rekrutacji w Europie. Francesco Serry został wiceprezesem ds. sprzedaży w Europie, Georges Tannous dyrektorem ds. marketingu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, a Jakub Kozak regionalnym kierownikiem sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią.

Francesco Serra – wiceprezes ds. sprzedaży w Europie
Francesco Serra, jako wiceprezes ds. sprzedaży w Europie, będzie odpowiedzialny za kierowanie działaniami sprzedażowymi.

Cieszymy się, że możemy powitać Francesco w zespole Genetec. Jego doświadczenie w branży i umiejętność sprzedaży pomogą nam nadal rozwijać naszą europejską działalność, otwierając nowe możliwości rynkowe pod jego kierownictwem – dodał Michel Chalouhi , Wiceprezes ds. Globalnej sprzedaży w Genetec.

Georges Tannous – dyrektor marketingu w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Turcji i Afryce
Georges Tannous, dyrektor marketingu w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Turcji i Afryce będzie kierować zespołami marketingowymi EMEA i dalszym rozwojem marki w regionie, jednocześnie nadzorując globalny portfel strategicznych partnerów technologicznych firmy.

Francesco i Georges to doświadczeni liderzy z imponującymi osiągnięciami w kierowaniu zespołami sprzedaży i marketingu. Wnoszą duże doświadczenie do naszej europejskiej organizacji, pozwalając przyspieszać nasz rozwój i rozszerzać działalność na nowe regiony, takie jak Europa Środkowo-Wschodnia – powiedział Guy Chenard, dyrektor ds. handlowych w Genetec.

Jakub Kozak – regionalny menedżer sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią
Kontynuując ekspansję sprzedaży i marketingu w Europie do zespołu Genetec, jako nowy regionalny menedżer sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią, dołączył Jakub Kozak, ekspert branży zabezpieczeń. Doświadczenie zdobywał na kierowniczych stanowiskach w takich firmach, jak Axis Communictions czy L3 Technologies. W Genetec będzie odpowiedzialny za rozszerzenie działalności w regionie Europy Wschodniej.

 

Genetec jest innowacyjną firmą technologiczną z szerokim portfolio rozwiązań obejmujących zabezpieczenia, systemy inteligentne i operacyjne. Sztandarowy produkt firmy, Security Center, jest platformą o otwartej architekturze, która łączy w sobie system monitoringu wizyjnego oparty na protokole IP, kontrolę dostępu, automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR), komunikację i analizy. Genetec opracowuje także rozwiązania i usługi oparte na chmurze, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie poziomu inteligencji operacyjnej dla instytucji rządowych, przedsiębiorstw, transportu i społeczeństwa. Założony w 1997 r., z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, Genetec obsługuje swoich globalnych klientów za pośrednictwem rozległej sieci sprzedawców, integratorów, certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów w ponad 80 krajach.