Strona główna Bezpieczne miasto System wideodomofonowy serii 100 marki Novus w ofercie firmy AAT

System wideodomofonowy serii 100 marki Novus w ofercie firmy AAT

Najnowszy system hybrydowy marki Novus to nowoczesny system oparty na technologii IP przeznaczony do domów oraz osiedli domów jednorodzinnych. Monitory i wybrane panele obsługują Wi-Fi, dzięki temu mogą również pracować w sieci bezprzewodowej. Nowoczesny design oraz wysoka jakość wykonania gwarantują wysoki komfort użytkowania.

Najważniejsze możliwości:

  • podgląd wideo,
  • funkcja DVR (detekcja ruchu),
  • rejestracja gości,
  • poczta głosowa,
  • interkom
  • wysoka jakość audio,
  • tryb nocny,
  • możliwości personalizacji ustawień.

Monitory mogą wyświetlać obraz z paneli oraz z zamontowanych wokół domu kamer IP. Dzięki detekcji ruchu oraz detekcji człowieka (dotyczy wyłącznie paneli) obiekt jest chroniony przed osobami niepowołanymi. Obraz jest nagrywany na kartę microSD.

Podczas podglądu obrazu można również zarejestrować obserwowany moment. Nagrania można później odtworzyć np. na monitorze. System rejestracji gości pozwala na zapisanie wideo lub zdjęć z wizyty. Na czas nieobecności można również nagrać informację, np. dla klientów, która zostanie odtworzona z głośnika umieszczonego w panelu wejściowym. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości systemu audio rozmowa zarówno przez domofon, jak i nagranie brzmi czysto i wyraźnie.

System serii 100 marki Novus umożliwia dopasowanie pracy domofonu do trybu życia jego użytkowników. Przykładowo dzięki uruchomieniu trybu nocnego, głośny dzwonek o północy nie postawi na nogi całego domu. A dzięki ustawieniu ulubionego zdjęcia jako tła monitora i ulubionej piosenki w roli dzwonka, domofon staje się miłym dodatkiem do wnętrza. Tym bardziej, że może także stać się atrakcyjnie wizualnym zegarem lub odtwarzać ulubione zdjęcia wgrane na kartę SD monitora.

Aplikacja mobilna

System wideodomofonowy serii 100 marki Novus można z powodzeniem obsługiwać przez urządzenia mobilne. Aplikacja pozwala na przekierowanie połączeń z paneli, rozmowę z gośćmi, odtwarzanie nagrań z pamięci wewnętrznej monitorów lub paneli, sterowanie bramą i furtką, podgląd z paneli oraz kamer IP z możliwością zapisu zdjęć i nagrywania filmów. Powiadomienia alarmowe wywołane przez funkcję detekcji ruchu mogą być wysyłane w formie push bezpośrednio na ekran urządzenia. ⦁