Strona główna Relacje Ticket to China z Dahua Technology Poland

Ticket to China z Dahua Technology Poland

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda… Jeżeli praca jest tym, co lubimy robić, każdego dnia czeka nas nowa przygoda.
Współpraca z Dahua Technology może być przygodą każdego dnia – w codziennej pracy lub… podczas odkrywania uroków Azji. Mogli się o tym przekonać uczestnicy drugiej edycji Ticket to China z Dahua Technology. W drugiej edycji szkoleniowej w centrali firmy w Hangzhou wzięło udział aż 29 osób, o 10 więcej niż w edycji ubiegłorocznej.

Jak przystało na chińską gościnność, poniedziałek 12 marca rozpoczęto od oficjalnego spotkania z przedstawicielami Dahua Technology, po czym zaplanowano zwiedzanie okazałego, dwupoziomowego showroomu, w którym prezentowano najnowsze technologie, które wkrótce będą dostępne w ofercie Dahua Technology. Po południu odbyło się zwiedzanie fabryki, w której działają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne głowic szybkoobrotowych. Po dniu pełnym wrażeń i nowych doświadczeń w poniedziałkowy wieczór wylądowaliśmy w Chengdu.

Podczas kolejnych trzech dni uczestnicy odkrywali tajemnice tego niezwykłego miasta. Mieli okazję zwiedzać hodowlę pandy wielkiej, pływać po rzece Mingjiang, obejrzeć posąg Wielkiego Buddy z Leshan, podziwiać górę Qingcheng wpisaną na światową listę dziedzictwa UNESCO, a także obejrzeć system irygacyjny, który jest najstarszym i jedynym na świecie zachowanym bezzałogowym systemem nawadniającym. Nikt zapewne nie opuści Chengdu nie odwiedziwszy tradycyjnej herbaciarni w parku Wangjianglou.

Przygoda z Ticket to China 2 zakończyła się w czwartek 15 marca. W godzinach nocnych samolot wylądował na lotnisku Chopina w Warszawie. Wszystkim, którzy towarzyszyli nam w tej wyprawie, serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w kolejnej edycji Ticket to China, zapraszamy do współpracy. Szczegóły wkrótce.

Karol Narojczyk,
Marketing Manager, CEE & Nordic
Dahua Technology Poland