Strona główna Relacje Nagrody dla Dahua Technology Poland

Nagrody dla Dahua Technology Poland

Za nami pierwszy kwartał 2018 r., wiele osób ma już zaplanowaną majówkę, a nawet wakacje. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro ubiegły rok był postrzegany przez większość osób jako najlepszy pod względem gospodarczym w Polsce od roku 1989. Doskonałym przykładem na potwierdzenie tego stanu rzeczy były wypowiedzi osób zarządzających w firmach branży security, cytowane na łamach 1/2018 „a&s Polska”.

Wszyscy uznali rok 2017 za bardzo dobry, udało się w nim zrealizować większość celów biznesowych, powiększyć kapitał ludzki w firmie lub wprowadzić na rynek nowe marki.
Dla Dahua Technology Poland był to pierwszy pełny rok działalności operacyjnej w Polsce – jak się okazuje, pełen sukcesów.

Na początku lutego br. przedstawiciele polskiego biura Dahua zostali zaproszeni na spotkanie podsumowujące działania i wyniki koncernu Dahua Technology w roku 2017. Podczas wieczornej gali zostały wręczone nagrody za najlepsze osiągnięcia (w kilku kategoriach). Nagrodę dla najlepszego zespołu sprzedażowego w imieniu Dahua Technology Poland odebrał Andrzej Jarzyna wraz z Nicole Shi.

Nagroda, zwłaszcza tak zaszczytna, zawsze cieszy, ale kiedy otrzymujemy drugą, można już z całą pewnością stwierdzić, że to nie był przypadek. Chwilę później na scenę poproszono Artura Prusinowskiego, Mateusza Zapotocznego i Karola Narojczyka, którym wręczono nagrodę za najlepszy plan sprzedażowy w sekcji projektów.

 

Dziękujemy całemu zespołowi Dahua Technology Poland za ciężką pracę w minionym roku. To są wasze nagrody, my je tylko odbieraliśmy – powiedział Andrzej Jarzyna, Sales and Operations Director w Dahua Technology Poland. – Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i w tym roku także udowodnimy, że jesteśmy najlepszym zespołem Dahua Technology na świecie, a 2018 będzie rokiem Dahua.

Dahua Technology Poland
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
www.dahuasecurity.com/pl