Strona główna Telewizja Dozorowa To czego szukasz jest bliżej, niż myślisz!

To czego szukasz jest bliżej, niż myślisz!

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Koniec z marnowaniem czasu na wielogodzinne przeglądanie nagrań z monitoringu. Oparty na BriefCam – XProtect Rapid REVIEW pozwoli skrócić ten czas do zaledwie kilku minut.

Nowe rozwiązanie Milestone Systems umożliwia szybkie i inteligentne analizowanie materiałów wideo. Wynik analizy to konkretne ujęcia pokazujące m.in. podejrzany pojazd, osobę czy tablicę rejestracyjną. Korzystanie z XProtect pozwala zidentyfikować podejrzany samochód, ustalić dokładny czas i miejsce przebywania obiektu/osoby, co w przypadku zaginionych dzieci jest kluczowe w śledztwie. Oprogramowanie może sprawdzić się także w środowisku pracy, gdy przykładowo chcemy zlokalizować osoby bez maseczki.

XProtect Rapid REVIEW to analityka danych wizyjnych wykorzystująca już istniejące sieci monitoringu wizyjnego. Za pomocą sztucznej inteligencji połączonej z deep learning XProtect Rapid REVIEW wykrywa poszukiwane osoby lub rzeczy w nagranym i odtwarzanym materiale z wielu kamer. Zaawansowana technologia VIDEO SYNOPSIS® umożliwia operatorowi jednoczesne wyodrębnienie obiektu, który pojawił się w różnych momentach nagrania.

– Chcieliśmy umożliwić firmom i rządom pełen wachlarz możliwości wykorzystania materiałów z monitoringu wizyjnego. Analityka danych może znacznie przyspieszyć śledztwa, pomoże też, gdy borykamy się np. z niedoborem operatorów – powiedział Bjørn Skou Eilertsen, dyrektor ds. technologii w Milestone Systems.

XProtect Rapid REVIEW to dodatkowy produkt, który jest płynnie zintegrowany z Milestone XProtect Smart Client. Nowe rozwiązanie XProtect Rapid REVIEW jest dostępne od 30 listopada.

Więcej na www.milestonesys.com/