Strona główna Telewizja Dozorowa Czy twój system monitoringu zasługuje na 5 gwiazdek?

Czy twój system monitoringu zasługuje na 5 gwiazdek?

Wysoka jakość, stabilność działania oraz wiele usług w jednym, doskonałym rozwiązaniu IP – ADPRO eFT by Xtralis by Honeywell. To rozwiązanie oferuje pełny dostęp zdalny dla takich funkcji rejestratora, jak uzbrajanie/rozbrajanie, zdjęcia w formacie QUAD czy wysoka stabilność działania, wykorzystując własny protokół komunikacyjny..

Technologia zastosowana w eFT w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości nagrywania optymalizuje przesyłanie obrazu poprzez wielostrumieniowy transfer danych z kamer, dostosowując transmisję wizji do danego łącza. eFT jest dostępne w wersji z 8 kanałami wideo i 8 kanałami analitycznymi.

Detekcja wtargnięć jest kluczowa w ochronie perymetrycznej, a firma Xtralis może zaoferować jedno z najbardziej skutecznych rozwiązań w tym zakresie. Wysoką wydajność detekcji zapewnia analizą wideo IntrusionTrace przystosowana do pracy na zewnątrz, 24h na dobę, 365 dni w roku. Niezawodność, precyzję detekcji i praktycznie minimum fałszywych alarmów zawdzięcza analizie tysięcy godzin materiałów wideo z różnych okresów i miejsc. Dzięki prostej konfiguracji chronionej strefy ta wideoanalityka może być wykorzystane w wielu różnych lokalizacjach.

Przez lata rozwijane algorytmy analizy wizyjnej zapewniają skuteczną ochronę obiektów nawet w trudnych warunkach. Oprogramowanie ADPRO VCP umożliwia obsługę alarmów z wielu obiektów w centrum monitorowania alarmów. Co ma znaczenie, wideoanaliza ADPRO by Xtralis by Honeywell jest kompatybilna z większością popularnych kamer. Wszystko w sposób łatwy i skuteczny.

Więcej na: www.linc.pl