Strona główna Zapowiedzi CONFidence Conference 2019 – Sec Camp ze specjalistami IT Security

[Zapowiedź] CONFidence Conference 2019 – Sec Camp ze specjalistami IT Security

CONFidence 2019 to największa konferencja IT Security w CEE. Następna edycja odbędzie się 3-4 czerwca 2019 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Jak co roku CONFidence zgromadzi ekspertów IT security z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, którzy spotkają się, żeby szkolić i szerzyć wiedzę na temat cyberbezpieczeństwa.

Wykłady wypełnione wiedzą prosto od ekspertów:
Adam Lange, Adam Haertle (Zaufana Trzecia Strona), Michał Purzyński (Mozilla), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Lucas Stefanko (We Live Security), Joe Slowik (Dragos), Michał Sajdak (Sekuritum), Vitali Kremez (Flashpoint), Ido Naor (Kaspersky Lab), Dani Goland (VirusBay) i Peter Kalnai (ESET) to tylko niektórzy z kilkudziesięciu prelegentów, którzy wystąpią na scenie podczas konferencji.

Agenda tegorocznej edycji będzie stanowić bezpośrednią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Znajdą się w niej wykłady cenionych ekspertów obejmujące m.in. webapp security, sandboxing, kryptowaluty, grupę cyberprzestępczą Lazarus czy też cyberwarfare.

Na CONFidence prelekcje poprowadzą też członkowie społeczności IT (w ramach Community Corner). Będzie można usłyszeć historie o prawdziwych atakach, pomysłowych taktykach czy wdrożeniach nowych rozwiązań.

Poza ścieżkami wykładowymi uczestnicy mogą brać udział w wielu aktywnościach, między innymi w konkursie Treasure Hunt* i zawodach Capture The Flag**, w tym roku organizowanych przez P4 – trzeci najlepszy zespół CTF na świecie!

Na czas wydarzenia Muzeum Lotnictwa zamienia się w bazę IT, gdzie uczestnicy będą mogli osobiście spotkać się ze specjalistami, przeprowadzać kuluarowe rozmowy lub znaleźć pracownika, nowego członka zespołu czy zapoznać się z ofertą rekrutacyjną największych firm na rynku.

CONFidence nie jest konferencją wyłącznie dla specjalistów bezpieczeństwa IT. Wartościowe tematy znajdą tu dla siebie także programiści, przedsiębiorcy, entuzjaści nowych technologii oraz przedstawiciele instytucji rządowych i banków. Nie zabraknie również warsztatów dla młodzieży, prezentacji dla studentów, osób rozpoczynających karierę lub myślących o przebranżowieniu.

Więcej informacji dostępne na www.confidence-conference.org

Bezpośredni kontakt:
Martyna Stachurska
tel. 506 689 440
email: martyna@confidence-conference.org