Strona główna POLECAMY Milestone Integration Day w Warszawie

[Zaproszenie] Milestone Integration Day w Warszawie

Zaznacz dzień 5 września w kalendarzu i weź udział w Milestone Integration Day w Warszawie*.

W czasie konferencji dowiesz się, jak działa platforma Milestone i jakie korzyści niesie integracja systemów zabezpieczeń dla Twojej firmy. Dzięki Milestone Community zobaczysz, w jaki sposób współpraca systemów kontroli dostępu, analizy danych i systemów zarządzania obrazem (VMS) przyczyni się do osiągnięcia realnych korzyści biznesowych.

Konferencja odbędzie się w Warszawie w Hotelu Indigo (ul. Smolna 40).

*Udział jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Wejdź na stronę: https://www.milestonesys.com/events/ i zarejestruj się już dziś.

Milestone Systems jest wiodącym dostawcą oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym opartego na otwartej platformie. Technologia ta zapewnia bezpieczeństwo, chroni zasoby danych i tym samym zwiększa efektywność biznesową firm. Dzięki otwartej platformie firma wspiera współpracę i innowacje w zakresie rozwoju i stosowania technik sieciowej transmisji obrazu, oferując niezawodne i skalowalne rozwiązania z powodzeniem wdrożone w ponad 150 tys. realizacji na całym świecie. Założona w 1998 r. firma Milestone jest częścią międzynarodowej grupy Canon.