Strona główna Zapowiedzi SICUREZZA 2019 – w centrum rozwijającego się rynku

[Zapowiedź] SICUREZZA 2019 – w centrum rozwijającego się rynku

Uruchomieniem kupna biletów online na www.sicurezza.it rozpoczęło się oficjalnie odliczanie do SICUREZZA 2019. To największe targi branży security we Włoszech i jedne z najważniejszych w Europie poświęcone tematyce bezpieczeństwa i zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Wydarzenie, które odbędzie się w Mediolanie, w dniach 13–15 listopada 2019 r. w Fiera Milano – Rho, będzie gościło włoskich i międzynarodowych profesjonalistów w szczególnie pomyślnym dla rynku czasie. Według najnowszych danych we Włoszech w 2018 r. potwierdzono wzrost przychodów sektora zabezpieczeń i automatyki budynkowej o 6,8%, dynamicznie rozwijał się też eksport z 9,2% wzrostem (źródło: ANIE Sicurezza). W tym kontekście targi ponownie staną się płaszczyzną oferującą znakomite szanse biznesowe firmom, które chcą wykorzystać rozwój rynku.

W tegorocznej edycji targów SICUREZZA jeszcze więcej miejsca zostanie poświęcone tematowi zabezpieczeń ppoż. z najciekawszymi produktami w sektorze, przy jednoczesnym podkreśleniu dążenia do innowacji we wszystkich obszarach bezpieczeństwa: od dozoru wizyjnego i kontroli dostępu, przez zaawansowane systemy antywłamaniowe, po zabezpieczenia mechaniczne i drony, wykorzystywane jako narzędzie do monitorowania.

Kolejną mocną stroną tej edycji targów będzie Smart Building Expo, wydarzenie poświęcone najnowszym technologiom stosowanym w nowoczesnych budynkach i inteligentnych miastach. Odbędzie się równolegle z targami SICUREZZA i będzie je można zwiedzać, mając ten sam biletu wstępu.

Na targach będzie też można zapoznać się z najciekawszymi Case Study. Firmy będą mogły dzielić się doświadczeniami z integratorami zainteresowanymi konkretnym obszarem wdrożenia, a odwiedzający profesjonaliści będą mogli poznać rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Wizytę na SICUREZZA można zaplanować już dziś. Odwiedzający mogą wstępnie zarejestrować się lub kupić bilet bezpośrednio na stronie www.sicurezza.it, co pozwoli im zaoszczędzić do 50% ceny biletu.

Fiera Milano Press Office