Strona główna Zapowiedzi 3. Forum Projektów Systemów Niskoprądowych

3. Forum Projektów Systemów Niskoprądowych

Na trzecie Forum Projektów Systemów Niskoprądowych firma Global Security Partner, organizator wydarzenia, zaprasza do Kątów Rybackich 10-11 maja 2024 r. W tej edycji uczestniczyć będzie blisko 100 gości. W trakcie forum swoje rozwiązania prezentować będą najwięksi producenci z branży bezpieczeństwa.

Wydarzenie będzie okazją do poznania najnowszych trendów, nowoczesnych technologii i najlepszych dostawców. Tematyka będzie bardzo szeroka: od systemów opartych na algorytmach AI, wideodomofonach IP, systemów jednego klucza, antykradzieżowych, po standaryzację i certyfikację w branży zabezpieczeń oraz środki publiczne w nowej perspektywie 2024 r.

Forum skierowane jest do specjalistów z branży zabezpieczeń technicznych, szefów bezpieczeństwa i projektantów zajmujących się systemami niskoprądowymi. W tej edycji uczestniczyć będą również osoby odpowiedzialne za inwestycje w branży bezpieczeństwa w sektorze prywatnym. To jest grupa najbardziej zainteresowana nowościami na rynku technologii niskoprądowych i to właśnie do nich będzie skierowanych wiele prezentacji.

3 Forum Projektów Systemów Niskoprądowych to jedno z większych cyklicznych wydarzeń tego typu w północnej Polsce. Wartościami wydarzenia jest poznanie:
– najnowszych trendów,
– innowacyjnych rozwiązań opartych na doświadczeniu z rynku inwestycyjnego,
– nowości naszych partnerów.

Global Security Partner i partnerzy to sprawdzone i innowacyjne rozwiązania dla wszystkich gałęzi odbiorców. Prezentowane systemy są dla klientów, którzy chcą, aby ich biznes był bezpieczny… nie zabezpieczony.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu?
Skontaktuj się:
📩 gk@gspartner.pl
☎+48 880 214 366