Strona główna Sygnalizacja Włamania i Napadu Alarm.com Holdings Inc. przejął polską firmę EBS Sp. z o.o.

Alarm.com Holdings Inc. przejął polską firmę EBS Sp. z o.o.

Firma Alarm.com (Nasdaq: ALRM) przejęła w maju br. EBS Sp. z. o.o., polską spółkę technologiczną, producenta sprzętu zabezpieczeń w branży security, od ponad 33 lat działającego w Polsce oraz na kilkudziesięciu rynkach międzynarodowych, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji inteligentnych komunikatorów.

Technologia EBS ma na celu uzupełnienie rozwiązań programowych Alarm.com i rozszerzy wsparcie platformy dla starszych paneli sterowania systemami zabezpieczeń, które są szeroko stosowane na rynkach międzynarodowych, zapewniając dostawcom usług opłacalne rozwiązanie do skutecznego wdrażania zaawansowanych rozwiązań Alarm.com w zakresie zarządzania nieruchomościami.

– Wykorzystując mocne strony zarówno EBS, jak i Alarm.com, jesteśmy pewni naszej zdolności do dostarczania doskonałych rozwiązań zabezpieczeń, wspierania naszych dostawców usług i budowania przewagi konkurencyjnej na rynku globalnym. A wszystko to przy współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi zespołami EBS – powiedział Aydin Bolkar, wiceprezes ds. operacji międzynarodowych w Alarm.com.

EBS będzie nadal działać niezależnie, a obecny zespół zarządzający będzie kierować firmą z siedziby głównej w Warszawie i zarządzać zakładem produkcyjnym w Ełku, znanym z najnowocześniejszych możliwości produkcyjnych.

O Alarm.com

Alarm.com jest wiodącą platformą do zarządzania inteligentnymi budynkami. Miliony konsumentów i firm polegają na technologii Alarm.com do zarządzania i kontrolowania swoich nieruchomości z dowolnego miejsca. Platforma integruje się z różnymi urządzeń Internetu rzeczy (IoT) za pośrednictwem dedykowanych aplikacji i interfejsów. Oferowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, dozoru wizyjnego, kontroli dostępu, automatyki, zarządzania energią i wellness są dostępne za pośrednictwem sieci tysięcy profesjonalnych dostawców usług firmy w Ameryce Północnej i na całym świecie.

O EBS

EBS jest wiodącym polskim producentem komunikatorów bezpieczeństwa, oferującym niezrównaną  innowacyjność i niezawodność. Ich rozwiązania są przeznaczone dla szerokiego grona klientów, od gospodarstw domowych i małych firm po światowej sławy agencje ochrony i instytucje rządowe. Dążąc do doskonałości, EBS dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń, które spełniają potrzeby klientów z różnych sektorów gospodarki.

Źródło: https://investors.alarm.com/news-releases/press-release-details/2023/Alarm.com-Acquires-EBS-a-Polish-Security-Communicator-Manufacturer/default.aspx