Strona główna Telewizja Dozorowa Helpdesk od Dahua

Helpdesk od Dahua

Dzisiaj konsument jest klientem aktywnym. To osoba posiadająca szeroką widzę o produktach lub usługach, świadoma swoich potrzeb. Dostarczenie produktu o wysokiej jakości to obecnie zdecydowanie za mało. Klient wymaga również odpowiedniej uwagi po zakupie. Dlatego bardzo często o wyborze konkretnego dostawcy decyduje obsługa posprzedażowa.

Dahua Technology, zdąc sobie z tego sprawę, oprócz ogromnego wysiłku na rozwój produktów i jakości, dużą wagę przykłada do wsparcia firm instalatorskich na każdym etapie inwestycji: projektowaniu, instalacji i utrzymaniu systemu.

Podstawą jest łatwy i szybki sposób na uzyskanie pomocy. Aby ułatwić klientowi kontakt z działem wsparcia technicznego, Dahua Technology Poland stworzyła internetową platformę helpdesk – dahuawiki.pl. Oprócz możliwości kontaktu z naszymi inżynierami, udostępniliśmy również samouczącą się bazę wiedzy. Na podstawie najczęściej zadawanych pytań i udzielanych odpowiedzi, na stronie zamieszczamy gotowe rozwiązania najczęstszych problemów. W jednym miejscu zebraliśmy też całą niezbędną dokumentację i oprogramowanie.

Już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony dahuawiki.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nowemu narzędziu praca z rozwiązaniami Dahua Technology Poland stanie się jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze.