Strona główna Relacje EVVA Polska w nowej siedzibie!

EVVA Polska w nowej siedzibie!

Nowa siedziba EVVA Polska mieści się przy ul. Rzemieślniczej 12 w Blizne Łaszczyńskiego. Uroczyste otwarcie, w którym wzięło udział ponad 60 gości, odbyło się 1 grudnia 2022 roku.

Przecięcia wstęgi siedziby dokonała Dominika Zajączkowska, dyrektor zarządzająca EVVA Polska wraz z Martinem Kernthaler, dyrektorem ds. marketingu międzynarodowego EVVA Gmbh. Gratulacje z okazji otwarcia biura przesłał też Stefan Ehrlich-Adám, właściciel EVVA Sicherheitstechnologie GmbH.

– Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że dotychczasowa siedziba nie była już wystarczająca. Potrzebowaliśmy powierzchni biurowej oraz magazynowo-produkcyjnej, która byłaby adekwatna do naszych potrzeb. Nowa siedziba oferuje lepsze warunki pracy dla całego zespołu, a także wygodne i przestronne wnętrza z miejscem do prezentacji mechanicznych i elektronicznych systemów zamknięć i kontroli dostępu. Jest też sala do szkoleń naszych partnerów i klientów – podkreśliła Dominika Zajączkowska.

Podczas uroczystości goście wysłuchali informacji o zrównoważonych rozwiązaniach wprowadzanych w fabrykach EVVA, która mocno inwestuje w ekologię. Mieli też okazję uczestniczyć w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”, poznać najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, a także wziąć udział w praktycznych pokazach wkładek bębenkowych systemów Akura 44 i 4KS.

Zobacz film z otwarcia.

Bezp. Inf. EVVA Polska
www.evva.pl