Strona główna Relacje Konferencja Kronos Polska

[Fotorelacja] Konferencja Kronos Polska

Kronos Polska już po raz szósty zorganizowała doroczną konferencję poświęconą najnowszym rozwiązaniom w branży ochrony. Tym razem odbyła się ona 15-16 listopada w Hotelu Arche w Częstochowie. Współorganizatorami tegorocznej edycji były firmy: CBC Polska, Fibar Group, ICS Polska, Linc Polska, NSS, Toyota Carolina Bielsko.

Wykłady prowadzone przez ekspertów branży, m.in. Daniela Kamińskiego i Marcina Kamieniorza z ING, miały na celu zaprezentowanie aktualnych rozwiązań na rynku security oraz zapoznanie uczestników z nowymi rozwiązaniami biznesowymi. Wzbogaciły je prezentacje firm – współorganizatorów konferencji.

Gospodarze przybliżyli gościom nowości w systemie Kronos. Mówił o nich Bartłomiej Dryja. Rozwiązania teleopieki przedstawiła Ewa Zagrabska, a możliwości współpracy z urządzeniami inteligentnego domu Fibaro z systemem Kronos zaprezentował Sławomir Piela.

Odbyły się również pierwsze „Mistrzostwa Polski w wykorzystywaniu możliwości systemu KronosNET”, w których główną nagrodą był przelot szybowcem nad Tatrami z Sebastianem Kawą. Do rywalizacji stanęli przedstawiciele trzech firm: Electronics Box, Rossman i Era. Zaszczytny tytuł zdobył Tomasz Wypych z firmy Rossman – gratulujemy!

Konferencję uświetnił wieczór z Marcinem Podlińskim, Sushi Masterem Topowej SAKANy. Dodatkową atrakcją były jazdy testowe nowym modelem Lexusa RX 300.

(Fot. I.K.)