Strona główna Kontrola Dostępu Incedo Business – elastyczne rozwiązanie do zarządzania dostępem od ASSA ABLOY Opening...

Incedo Business – elastyczne rozwiązanie do zarządzania dostępem od ASSA ABLOY Opening Solutions

W dzisiejszych niepewnych czasach rośnie zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania, które można łatwo dopasować do bieżących i przyszłych potrzeb użytkowników oraz rozwijających się firm. Nowy system Incedo Business od ASSA ABLOY Opening Solutions łączy wszystkie elementy sprzętu i oprogramowania zabezpieczającego na jednej platformie. Można go łatwo skalować odpowiednio do potrzeb, aby umożliwić pracownikom i gościom swobodne poruszanie się po budynku, a firmie — lepszą koncentrację na swoim rozwoju.

Dzięki modułowej platformie Incedo użytkownik może w prosty sposób wybrać sprzęt zabezpieczający i dane uwierzytelniające dostosowane do swoich wymagań oraz odpowiednią opcję systemu zarządzania. Łatwy w obsłudze interfejs programowy Incedo Business umożliwia dokładne określenie, kto i kiedy może przejść przez określone drzwi.

Więcej informacji na temat systemu Incedo Business będzie można przeczytać w artykule, który ukaże się w nr 2/2021 „a&s Polska”.

Bezp. inf. firmowa