Strona główna Telewizja Dozorowa Kamera SolidEDGE – urządzenie brzegowe z aplikacją VMS

Kamera SolidEDGE – urządzenie brzegowe z aplikacją VMS

Wprowadzona na rynek przez Hanwha Vision kamera SolidEDGE jest pierwszą na rynku kamerą opartą na dyskach półprzewodnikowych (SSD) klasy przemysłowej z wbudowanym serwerem Wisenet WAVE VMS.

W ofercie znajdują się dwa modele – PNV-A6081R-E1T (1 TB pamięci masowej) i PNV-A6081R-E2T (2 TB). Żaden z nich nie wymaga serwera zewnętrznego ani subskrypcji w chmurze do przechowywania materiałów wideo czy szybkiej łączności w celu przesyłania strumieni wideo do chmury, pozostawiając kontrolę nad danymi przechowywanymi lokalnie na miejscu. System jest bardziej niezawodny, a nagrane wideo bezpieczniejsze, ponieważ nie ma potrzeby przesyłania strumieniowego wideo w sieci między kamerą a serwerem nagrywania lub usługą w chmurze. Ponieważ zarejestrowany materiał wideo, bazy danych i plików instalacyjnych WAVE są umieszczone na dysku SSD, każde zdarzenie jest rejestrowane bez opóźnień.

Kamera SolidEDGE jest wyposażona w funkcję zarządzania wideo w chmurze za pomocą Wisenet WAVE Sync, więc użytkownicy mogą zdalnie uzyskiwać dostęp do systemu dozoru i zarządzać nim z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Wisenet WAVE. Materiał wideo i dane mogą być zarządzane lokalnie i z chmury, a użytkownicy z łatwością dostosować swój system dozoru do konkretnych potrzeb. Każda kamera SolidEDGE może łączyć się z maks. 5 dodatkowymi kamerami Hanwha lub innych firm zgodnymi z ONVIF (3 z obsługą AI), umożliwiając organizacjom łatwą rozbudowę systemów dozoru wizyjnego.

Ta innowacyjna kamera zaspokaja zapotrzebowanie na wydajne i ekonomiczne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo i ochronę bez konieczności stosowania kosztownego i zajmującego dużo miejsca serwera. Nie wymaga planowania aktualizacji systemu operacyjnego (Linux) i zabezpieczeń, jak ma to miejsce w przypadku serwerów Windows z systemem VMS. Dzięki temu kamera jest szczególnie atrakcyjna dla zdalnych instalacji, w których nie ma miejsca na serwer lub NVR, np. wokół bankomatów, farm fotowoltaicznych, podstacji elektrycznych, przejazdów kolejowych, dworców autobusowych czy małych niezależnych sklepów.

Bezp. inf. Hanwha Vision