Strona główna Telewizja Dozorowa Kamery Starlight Pro Duo marki NOVUS

Kamery Starlight Pro Duo marki NOVUS

 

Kamery Starlight Pro Duo wyróżniają się kolorowym i wyraźnym obrazem nawet w całkowitej ciemności. Zostały wyposażone w dwa rodzaje oświetlaczy złożonych z diod białych LED i IR.

Niezwykle wysoka czułość kamery w połączeniu z dużej mocy światłem białych diod LED umożliwia obserwację w kolorze bez względu na porę dnia (24/7) i warunki atmosferyczne.

W zależności od konfiguracji kamery, białe diody LED mogą także pełnić funkcję światła ostrzegawczego po wystąpieniu zdarzenia alarmowego lub być włączane ręcznie przez użytkownika. Z kolei diody IR LED umożliwiają pracę w nocy w trybie czarno-białym, co może być przydatne w sytuacjach, w których pożądana jest obserwacja dyskretna.

Linia kamer Starlight Pro Duo wkrótce zostanie wzbogacona o modele wyposażone w funkcje analityki AI, które umożliwią zaprogramowanie reakcji po wykryciu osób lub pojazdów. To pozwoli stworzyć zaawansowane systemy wykrywania i odstraszania intruzów, spełniające w odpowiednich warunkach funkcję klasycznego systemu alarmowego.

Bezp. inf. AAT Systemy Bezpieczeństwa