Strona główna Telewizja Dozorowa Kamery wieloprzetwornikowe ze sztuczną inteligencją

Kamery wieloprzetwornikowe ze sztuczną inteligencją

Jednym z flagowych celów strategii i-PRO jest wzbogacanie oferty o rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, dlatego też nowe kamery są fabrycznie wyposażone w cztery wydajne aplikacje analityczne AI.

Nowe kamery wieloprzetwornikowe i-PRO są dostępne z trzema lub czterema przetwornikami obrazu o rozdzielczości 4K, 6 Mpix i 4 Mpix, co zapewnia wyjątkowo szczegółowy obraz w zakresie 180° lub 360°. Wszystkie te funkcje są wbudowane w najcieńszą i najbardziej dyskretną konstrukcję dostępną obecnie na rynku, dzięki czemu seria ta wyznacza nowe standardy w branży zabezpieczeń.

Kamery wyposażono w procesor sztucznej inteligencji umożliwiający analitykę opartą na głębokim uczeniu się, która ułatwia i przyspiesza wykrywanie osób i pojazdów. Pakiet SDK sprawia, że nowa seria jest w pełni otwarta na aplikacje innych producentów. Modele oferują szerszy zasięg i większy zakres pochylenia niż inne porównywalne modele dostępne na rynku, a także – w wybranych modelach – oświetlenie IR LED. Zdolność do autonomicznego wykrywania i rozróżniania obiektów na dużych obszarach umożliwia pracownikom ochrony skupienie się na rzeczywistych zdarzeniach, co skutecznie zwiększa ich produktywność przy jednoczesnej poprawie ogólnego poziomu bezpieczeństwa.

Zgodnie ze standardami dotyczącymi wysokiego poziomu bezpieczeństwa i integralności danych z systemów dozoru wizyjnego, nowe kamery wielosensorowe i-PRO są również wyposażone w wiodące w branży szyfrowanie FIPS 140-2 na poziomie 3, zabezpieczone przez zewnętrznego dostawcę certyfikatów. Dzięki temu kamery idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa, np. w monitoringu miast i budynków, logistyce, przemyśle i transporcie.

Więcej na https://i-pro.com/eu/en/surveillance