Strona główna Relacje Konferencja EBS Security 5.0

Konferencja EBS Security 5.0

Pod koniec października 2021 r. odbyła się online międzynarodowa konferencja zorganizowana przez polską firmę EBS. Prowadzona po angielsku, tłumaczona na j. polski i hiszpański, zgromadziła uczestników z 42 krajów.

Prowadzący konferencję EBS Security 5.0 (od prawej):
Krzysztof Stalewski, Ralph Talmont i Kris Stalewski

Uczestników powitał Krzysztof Stalewski, prezes Zarządu EBS:
– Mam przyjemność otworzyć kolejne międzynarodowe wydarzenie z nadzieją, że prezentacje, które dla państwa przygotowaliśmy, będą intersujące i inspirujące.

Konferencję prowadził Ralph Talmont, konsultant ds. komunikacji, ekspert w dziedzinie technologii, kreatywności i komunikacji, jeden ze współzałożycieli TEDxWarsaw:
– Dziś przyjrzymy się tematom security z różnych perspektyw. Główny panel będzie skoncentrowany na obecnych trendach w branży zabezpieczeń. Przedstawimy też najnowsze rozwiązania systemów alarmowych, w tym EBS – Smart communicators jako odpowiedź na światową ewolucję w infrastrukturze telekomunikacyjnej. Trzecim filarem będzie temat Lone worker monitoring, rozwiązań do zdalnego monitorowania pracowników ochrony.

Do udziału w konferencji zaproszono prelegentów z Polski, Niemiec, Turcji, Republiki Południowej Afryki, USA, Kolumbii. W wystąpieniach zastanawiano się, w jakim kierunku zmierza branża zabezpieczeń technicznych w kontekście connected world czy smart home.
Podjęto też temat zastosowania rozwiązań w chmurze obliczeniowej, coraz bardziej popularnych zwłaszcza w czasie pandemii.

Uczestnicy mieli również okazję zapoznać się z wyzwaniami i specyfiką amerykańskiego rynku security. Choć rynek amerykański różni się od europejskiego, spojrzenie z innej perspektywy z pewnością zaowocuje pozytywnymi projektami dla obu stron.
Gospodarze konferencji zapoznali uczestników ze swoimi rozwiązaniami, m.in. z zastosowaniem sztucznej inteligencji w usłudze monitorowania z wykorzystaniem ekosystemu ActiveView. Przedstawili też najnowsze produkty: AVA PRO Easy Install oraz LX connected.

Partnerami konferencji były firmy: Google Cloud, Orange Polska, Thales, Sevenways,
bluesalve partners.

Firma EBS jest polskim producentem systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań do automatyzacji biznesu, która działa już od 30 lat. Jej rozwiązania pracują na 5 kontynentach, zainstalowano ponad 3 mln urządzeń. Firma współpracuje z największymi agencjami ochrony i instytucjami rządowymi na całym świecie, ma własny zakład produkcyjny i dział R&D.
EBS dostarcza gotowe rozwiązania dla dostawców usług z branży ochrony. Jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do zdalnego monitorowania pracowników ochrony w czasie rzeczywistym LONE WORKER MONITORING. Od lipca 2021 r. większościowym udziałowcem firmy EBS jest UAB Sevenways Group, litewski holding inwestycyjny.

 

EBS
ul. Bronisława Czecha 59
04-555 Warszawa
https://ebssmart.com
office@ebssmart.com