Strona główna Kontrola Dostępu Nowe biuro Genetec w Wiedniu

Nowe biuro Genetec w Wiedniu

Genetec Austria Office

Firma Genetec, globalny dostawca zunifikowanych technologii i rozwiązań w zakresie zabezpieczeń, bezpieczeństwa publicznego i business intelligence, otworzyła w Wiedniu swoje 16. na świecie biuro. Lokalizację tę wybrano, aby rozwijać działalność w Europie Środkowej oraz w krajach DACH. Biuro będzie też wspierać szybko rozwijające się zespoły badawczo-rozwojowe oraz regionalne zespoły sprzedażowe.

Dzięki wielojęzycznej kadrze reprezentującej osiemnaście narodowości austriacki zespół stanowi unikatową mieszankę różnych kultur i pomysłów. Po przejęciu austriackiej firmy KiwiSecurity zajmującej się analizą wizyjną wiedeński zespół badawczo-rozwojowy skoncentruje się na wielu obszarach, w tym na rozwiązaniach do analizy wizyjnej pod kątem prywatności. Umożliwi to klientom zachowanie prywatności przy jednoczesnym zwiększeniu bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej.

Nowe biuro w Wiedniu zapewni nam doskonałą platformę do dalszego rozszerzania obecności w Europie Środkowej i utrzymania stałego wzrostu w całej Europie i na świecie – powiedział Cyrille Becker, dyrektor generalny na Europę w Genetec Inc. – Chociaż w tej chwili wszyscy bezpiecznie pracują z domu, nowe biuro wesprze naszą długoterminową strategię wzrostu, aby lepiej spełniać potrzeby naszych partnerów dystrybucyjnych, użytkowników końcowych i potencjalnych klientów w regionie. 

Bezp. inf. Genetec