Strona główna Telewizja Dozorowa Nowe kamery sieciowe Canon w dystrybucji Axis Communications

Nowe kamery sieciowe Canon w dystrybucji Axis Communications

We wrześniu ub.r. Axis Communications przejął marketing i sprzedaż produktów Canon z zakresu sieciowych rozwiązań dozorowych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).
Zgodnie z zawartym porozumieniem Axis wprowadza na rynek 7 nowych kamer firmy Canon. Wszystkie oferują pracę w rozdzielczości HDTV 1080p. Sześć z nich jest przeznaczonych do pracy na zewnątrz. Są odporne na uszkodzenia oraz trudne warunki atmosferyczne.

  • Nowe modele w kanałach dystrybucyjnych Axis:
    VB-H761LVE – bullet z 20x zoomem optycznym i zintegrowanym oświetlaczem podczerwieni. Przeznaczony do zabezpieczenia infrastruktury krytycznej, budynków komercyjnych i przemysłowych.
  • VB-H760VE – bullet z 20x zoomem optycznym. Przeznaczony do monitoringu infrastruktury krytycznej i przemysłowej, budynków komercyjnych.
  • VB-H751LE – bullet z 2,4x zoomem i zintegrowanym oświetlaczem podczerwieni. Idealny do monitorowania budynków komercyjnych, magazynów i infrastruktury krytycznej – nawet w kompletnych ciemnościach.
  • VB-H651VE – kopułka PTRZ z ultraszerokim obiektywem. Kamera stworzona z myśląo monitoringu centrów handlowych, budynków komercyjnych i banków.
  • VB-S30VE – miniaturowa kopułka PTZ z wbudowanymmikrofonem i 3,5x zoomem.Przeznaczona do dyskretnego monitoringu sklepów, szkółm i magazynów oraz przestrzeni, wymagających aktywnej zmiany kąta obserwacji w trakcie pracy kamery.
  • VB-S800VE – miniaturowa kopułka PTZ z wbudowanym mikrofonem. Przeznaczona do dyskretnego dozoru w handlu, bankowości czy placówkach edukacyjnych.
    VB-S910F – bullet do pracy wewnątrz budynków, z 3,5x zoomem i mikrofonem. Stworzony z myślą o dyskretnym monitoringu przestrzeni handlowych, szkół czy banków.