Strona główna Kontrola Dostępu Nowe radary do szlabanów firmy ZKTeco

Nowe radary do szlabanów firmy ZKTeco

VR10 Pro to druga generacja radarów firmy ZKTeco opracowanych do wykrywania i identyfikacji pojazdów (motocykli, samochodów, ciężarówek itp.) i pieszych przemieszczających się przez wjazd wyposażony w szlaban. Cechą szczególną radarów jest możliwość zdalnego ustawienia ich parametrów przez łącze Bluetooth.

Dzięki połączeniu z płytą główną sterownika szlabanu, VR10 Pro może zapobiec zderzeniu pojazdów z przeszkodami oraz uszkodzeniu obiektów i przechodniów, umożliwiając jednocześnie automatyczne opuszczenie wysięgnika szlabanu. W porównaniu do detektora w postaci pętli indukcyjnej oferuje on bardziej elastyczną i prostą instalację oraz niższe koszty pracy.

Ponadto użytkownik może ustawić parametry VR10 Pro za pomocą aplikacji mobilnej (Radar Assistant) po połączeniu jej z radarem przez Bluetooth.

Podstawowe zalety radaru:

  • Szybkie wykrywanie pojazdów i pieszych;
  • Komunikacja przez Bluetooth, umożliwiająca aktualizację i debugowanie za pomocą aplikacji mobilnej (Radar Assistant);
  • Komunikacja przez interfejs RS-485, umożliwiająca aktualizację i debugowanie za pomocą komputera;
  • Prosta i elastyczna instalacja;
  • Normalne działanie w trudnych warunkach zewnętrznych (IP67);
  • Regulowany zasięg wykrywania poruszających się obiektów od 1 do 6 m;
  • Obsługa wysięgnika szlabanu.

Aplikacja Radar Assistant obsługuje systemy Android i iOS. Zasięg komunikacji Bluetooth wynosi od 3 do 5 m. Połączenie z radarem następuje po kliknięciu na ikonkę w telefonie. Aplikacja umożliwia zdalne ustawienie zasięgu wykrywania urządzenia, nagrywanie w tle, pokazanie stanu radaru, ponowne jego uruchomienie oraz ustawianie innych parametrów. Za pomocą aplikacji można dokonać również aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

Więcej na: www.zkteco.eu/