Strona główna Kontrola Dostępu Radary Scan 360

Radary Scan 360

Radary Scan 360 można już znaleźć w ofercie LINC Polska. To innowacyjne rozwiązania wykorzystujące zaawansowaną technologię przetwarzania sygnału, rozwijaną przez producenta od ponad 20 lat.

Radary marki Scan 360 mogą działać zarówno samodzielnie – generując alarm w przypadku wykrycia zagrożenia – jak i w połączeniu z kamerą termowizyjną oraz/ lub tradycyjną światła widzialnego.  W przypadku wygenerowania alarmu przez radar, kamera zostaje nakierowana na określony cel. Dodatkowo wykorzystując przejrzysty i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika można w łatwy i szybki sposób ustawić, skalibrować i zdefiniować strefy detekcji. Istnieje możliwość stworzenia 36 stref, które mogą być zlokalizowane na dystansie od 0 do 200 m. Ze względu na długi zasięg detekcji radary Scan 360 doskonale nadają się do ochrony dużych obszarów, takich jak lotniska, farmy słoneczne, rezydencje VIP itp.

Atrakcyjna cena oraz łatwość instalacji, kalibracji i użytkowania czynią je korzystnym elementem szczelnego systemu ochrony. Wysoka wydajność oraz wytrzymałość połączona z wykorzystaniem technologii mikrofalowej to kolejne ich atuty.

Więcej na: www.linc.pl