Strona główna Relacje Axis Partners’ Day w Vitkacu

[Relacja] Axis Partners’ Day w Vitkacu

Nowe produkty, ambitne plany na kolejny rok i podsumowanie programu partnerskiego Axis 2017 – tak wyglądała tegoroczna edycja Axis Partners’ Day. Nasz złoty partner już po raz drugi zaprosił gości do warszawskiego VITKACa.

Konferencja była okazją do podsumowania dotychczasowych projektów i przedstawienia strategicznych celów firmy na nadchodzący rok. Spotkali się na niej zarówno partnerzy, jak i dystrybutorzy Axis. Wręczono nagrody dla członków Programu Partnerskiego Axis.
Tytułem Najlepszego Partnera Roku 2017 i pamiątkową statuetką nagrodzono firmę mvb ze Szczecina, za najlepszy Debiut Roku 2017 uznano ServiceLine, a nagrodę za Najbardziej Dynamiczny Wzrost otrzymała firma IB Systems. Dodatkowo wyróżnienie za najciekawszy zrealizowany projekt przyznano firmie ELSTECH za implementację jednego z pierwszych w Polsce systemów kontroli dostępu. Zaprezentowano także plany strategiczne firmy na najbliższy rok ze szczególnym uwzględnieniem współpracy w ramach dynamicznie rozwijanej sieci partnerskiej.

Podczas Axis Partners’ Day 2017 omówiono w jaki sposób szacować całościowy koszt systemu bezpieczeństwa z wykorzystaniem modelu całkowitego kosztu posiadania (ang. Total Cost of Ownership – TCO), pozwalającego uwzględnić wszystkie koszty związane z systemem dozoru wizyjnego w całym okresie jego eksploatacji. Gościem spotkania był także Grzegorz Domagała, ekspert w zakresie doskonalenia procesów sprzedaży B2B, który przedstawił założenia działania według metody ConsumerCentric Selling. Dużo uwagi poświęcono także kwestii cyberbezpieczeństwa urządzeń i systemów do monitoringu – kluczowego w kontekście rosnącego zagrożenia ze strony cyberprzestępców.

Zgromadzeni goście mieli okazję zapoznać się z najciekawszymi nowościami z portfolio Axis, takimi jak kamery wykorzystujące technologię radarową, a także z zapowiedziami zbliżających się premier rynkowych. Eksperci zaprezentowali także koncepcję kompleksowych rozwiązań dla poszczególnych segmentów rynku, które umożliwią najlepsze wykorzystanie parametrów i technologii dostępnych w urządzeniach Axis.

(Fot. Iwona Krawiec)