Strona główna Relacje Cztery udane edycje cyklu warsztatów CCTV EXPERT AKADEMIA

[Relacja] Cztery udane edycje cyklu warsztatów CCTV EXPERT AKADEMIA

Cykl lokalnych spotkań eksperckich przeznaczonych dla środowiska i branży systemów zabezpieczeń i ochrony mienia CCTV EXPERT AKADEMIA ‒ rozpoczęty w październiku 2019 roku w całej Polsce (11 lokalizacji), organizowany przez ALPOL i Dahua Technology Poland ‒ odbył się już w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Kolejne spotkania już w 2020 roku.

Wydarzenie (szkolenia warsztatowe dla praktyków) o charakterze “specjaliści dla specjalistów” cieszy się dużym zainteresowaniem firm sektora security. Uczestnicy mogą w praktyczny sposób poznać najnowsze technologie z dziedziny analizy obrazu (AI) i jej zastosowań w ochronie.

„Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i dobrymi opiniami Uczestników. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania i już po pierwszej edycji musieliśmy dwukrotnie zwiększyć liczbę urządzeń warsztatowych, aby móc sprostać ilości chętnych. Udało nam się zaproponować niedostępny dotąd na taką skalę na rynku warsztat praktycznej wiedzy, na żywym sprzęcie, trafiający w zapotrzebowanie naszych Klientów. Chcemy w ten sposób zaoferować wartość dodaną w postaci wiedzy potrzebnej na rynku” – mówi Paweł Zemła Dyrektor Handlowy ALPOL Sp. z o.o.

Już wkrótce CCTV Expert Akademia zagości w kolejnych miastach: w lutym 2020 r. w Szczecinie i w Gliwicach. W kolejnych miesiącach: Kielce, Bielsko-Biała, Ostrów Wlkp., Warszawa, Wrocław.

Redakcja “a&s Polska” objęła wydarzenie patronatem medialnym.
Więcej szczegółów na http://cctv-expert.pl/cea lub na www.e-alpol.com.pl

Informacja prasowa