Strona główna Relacje Nowe technologie wsparciem dla biznesu – konferencja CBC i VCN

[Relacja] Nowe technologie wsparciem dla biznesu – konferencja CBC i VCN

O szczegółach systemu do rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych VnetLPR, unikatowych funkcjach gwarantujących wysoką jakość obrazu w kamerach GenSTAR i technologiach wspierających biznes można było usłyszeć na konferencji zorganizowanej przez firmy CBC Poland (z Warszawy) i VCN (z Poznania). 

Spotkanie, w którym uczestniczyło ponad 100 projektantów i instalatorów oraz użytkowników końcowych, odbyło się w Centrum Konferencyjnym PIAP w Warszawie. Uczestnicy mieli okazję posłuchać o możliwościach systemu VnetLPR opracowanego przez firmę VCN oraz zapoznać się z jego działaniem na konkretnych przykładach.

Zaprezentowano też kryteria doboru kamer, z którymi systemy rozpoznawania numerów tablic rejestracyjnych mogą współpracować oraz inne zaawansowane technologie związane z usprawnianiem procesów biznesowych m.in. People Counting – narzędzie służące do zliczania i monitorowania zachowań klientów oraz VideoParagon do wizyjnego dozoru transakcji kasowych.
Firma CBC zaprezentowała ofertę swoich dwóch marek: Computar i Ganz. Na specjalnie przygotowanych stoiskach można było zapoznać się z możliwościami oprogramowania klasy Enterprise – GANZ Cortrol.

Fot. I.K.