Strona główna Kontrola Dostępu Nedap Security Management otworzył nowe biuro w Warszawie

[Relacja] Nedap Security Management otworzył nowe biuro w Warszawie

Nedap Security Management, producent wiodącego na rynku systemu kontroli dostępu AEOS, otworzył drzwi do nowej polskiej siedziby 11 kwietnia 2019 r.

Nowe biuro obejmuje m.in. pomieszczenie demonstracyjne, w których Nedap zapewni zaawansowane szkolenia dla partnerów i klientów. Prezentowane w nowej sali demonstracyjnej systemy obejmują rozwiązania firmy Nedap do kontroli dostępu, wykrywania włamań, zarządzania szafkami, czytników dalekiego zasięgu i automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych (ANPR).

W sali szkoleniowej zaprezentowane zostały również rozwiązania integrujące kontrolę dostępu AEOS z systemami dozoru wizyjnego, biometrycznymi oraz zamkami bezprzewodowymi, tworząc tym samym spójną platformę bezpieczeństwa.
Uroczystość inauguracji nowej siedziby uświetniła kolacja w warszawskiej restauracji Concept 13.

Anna Twardowska, Country Manager Poland w Nedap Security Management w nowym warszawskim biurze powiedziała: „Wspaniale było świętować uruchomienie naszego nowego biura w Polsce z klientami i partnerami. Mamy nadzieję, że ta przestrzeń, wraz z zaawansowanym technologicznie pomieszczeniem demonstracyjnym, stanie się centrum dla ludzi, którzy nie tylko poznają naszą technologię, ale także podzielą się pomysłami. Mamy ducha współpracy i czekamy na ludzi, którzy również dążą do poprawy jakości życia i sukcesu organizacyjnego dzięki innowacyjnym produktom i usługom w zakresie bezpieczeństwa.”

Nowe biuro Nedap w Warszawie znajduje się pod adresem:
Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Zapraszamy do obejrzenia kilki zdjęć z uroczystości (fot. I.K.)