Strona główna Sygnalizacja Pożarowa Schrack Seconet Budowlaną Firmą Roku 2019

Schrack Seconet Budowlaną Firmą Roku 2019

Magazyn Builder już po raz 17. przyznał prestiżowe nagrody firmom i osobom działającym na polskim rynku budowlanym, które w sposób szczególny wpływają na potencjał branży. Nagrody dla branży budowlanej wręczono podczas uroczystej Gali Builder Awards 30 stycznia 2020 roku w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Za dynamiczny rozwój oraz wysoką pozycję na rynku Schrack Seconet Polska otrzymała wyróżnienie „Budowlana Firma Roku 2019” w kategorii Producent materiałów i urządzeń budowlanych. Wyróżnienie jest potwierdzeniem ugruntowanej pozycji na rynku oraz uznaniem za dotychczasowe osiągnięcia. O jego przyznaniu, oprócz wyników, decydowały takie wskaźniki, jak jakość oraz innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, a także osiągnięcia na tle konkurencji.

W uznaniu za wysoce operatywne zarządzanie, niebywałą intuicję biznesową oraz wspieranie inicjatyw ważnych dla rozwoju branży budowlanej, Kapituła Konkursu tytuł „Osobowość Branży” przyznała Grzegorzowi Ćwiek – Prezesowi Zarządu Schrack Seconet Polska. Nagroda jest wyróżnieniem specjalnym, przyznawanym przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder przedsiębiorcom z branży za skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy na rynku, jak również za zaangażowanie i wspieranie istotnych dla rozwoju branży projektów.

Grzegorz Ćwiek od ponad 20 lat jest zaangażowany w propagowanie najlepszych praktyk zarządzania bezpieczeństwem pożarowym i technicznym obiektów budowlanych. Swoje pasje zawodowe oraz prywatne łączy jako twórca, organizator i partner wielu ważnych dla rynku bezpieczeństwa przedsięwzięć oraz wydarzeń, a zainteresowania naukowe realizuje inicjując i uczestnicząc w szeregu programów badawczych i współpracując z gremiami naukowymi w Polsce i za granicą. Jest absolwentem studiów doktoranckich Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej, absolwentem wydziału zarządzania brytyjskiego Bournemouth University oraz członkiem brytyjskiego The Business Continuity Institute.

Tegoroczna, XVII edycja Gali Builder Awards, zgromadziła przedstawicieli firm budowlanych, deweloperskich, producentów i dostawców rozwiązań, jak również biur architektonicznych, organizacji branżowych, stowarzyszeń, wyższych uczelni oraz inwestorów prywatnych i publicznych.

Bezp. inf.
Marta Nowak – Dyrektor Marketingu
marta.nowak@schrack-seconet.pl