Strona główna Rynek SECURITY C&C Partners dzieli się wiedzą

C&C Partners dzieli się wiedzą

Intensywny i szybki rozwój nowoczesnych technologii generuje wśród naszych klientów potrzebę przyswajania coraz bardziej wyspecjalizowanej wiedzy i dlatego stworzyliśmy projekt szkoleniowy na miarę ich wymagań. Dzielimy się myślą inżynieryjną, którą wzbogacamy podczas szkoleń i seminariów z naszymi partnerami działającymi w ramach Grupy TKH oraz wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim. 

Akademia Technologii C&C, w ramach której prowadzimy szkolenia dla naszych partnerów, jest doskonałym miejscem do podnoszenia kwalifikacji technicznych dla inżynierów, projektantów, instalatorów oraz klientów końcowych.  W C&C kładziemy nacisk na przekaz wiedzy na bardzo zaawansowanym poziomie. Wieloletnie doświadczenie, doskonałe warunki szkoleniowe, szeroki wybór tematyki i dostępnych terminów powodują, że Akademia Technologii C&C jest doskonałym miejscem podnoszenia kwalifikacji dla Państwa i Państwa pracowników.

Akademia Technologii C&C zyskała nowy wymiar dzięki platformie szkoleniowej. Teraz dostęp do portfolio naszych szkoleń jest jeszcze łatwiejszy. Platforma daje uczestnikom możliwość m.in. zapisania się na szkolenie, zapoznania się z ich zakresem, liczbą dostępnych miejsc, terminem, kosztem oraz lokalizacją szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń na 2020 rok!

Więcej na www.ccpartners.pl