Strona główna POLECAMY Konferencja: Wpływ IoT na branżę zabezpieczeń

[Zapowiedź] Konferencja: Wpływ IoT na branżę zabezpieczeń

Coraz większymi krokami zbliża się znaczące wydarzenie w polskiej branży zabezpieczeń, jakim jest Ogólnopolska Konferencja organizowana przez EBS wraz z Partnerami. Określenie „znacząca” nie jest tutaj użyte przypadkowo. Na konferencjach EBS są poruszane ważne dla branży tematy, omawiane trendy i przedstawiane nowoczesne spojrzenie na rynek security.
Firma, która w ciągu ostatniego miesiąca zmieniła właścicieli, trzyma rękę na światowym pulsie technologicznym i chętnie dzieli się wiedzą. Liczni partnerzy imprezy m.in. firma Hikvision, Linc, DMSI, AD INFO jak również PISA oraz PZP Ochrona zapewniają wysoki poziom merytoryczny.

W tym roku głównym tematem będzie Internet Rzeczy (Internet of things – IoT). Określenie to jest już tak powszechne, że warto odnieść je bezpośrednio do naszej zawodowej rzeczywistości. Jak wykorzystać i zaimplementować IoT, czy funkcjonujemy już w tej rzeczywistości, jaki wpływ ma na branżę zabezpieczeń, jaka jest przyszłość i jakie pułapki czyhają na użytkowników i na dostawców nowoczesnych usług – na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na konferencji. Dobre rozwiązania w branży zabezpieczeń powstają przede wszystkim poprzez integrację rozwiązań i technologii – dlatego skupimy się na takich hasłach, jak przenikanie, interaktywność, trening…

Nazwiska ekspertów i partnerów będą publikowane systematycznie, natomiast już teraz można wysyłać zgłoszenia na konferencję za pośrednictwem strony www.ebs.evenea.pl.

A PONADTO...
Dla wszystkich uczestników niespodzianka – Galę Nagród, podczas której EBS nagrodzi swoich Partnerów, nie tylko tych największych.

GDZIE…
Polska Centralna, Hotel Ambasador Premium **** w Łodzi

Zarejestruj się już teraz

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji konferencji, której tematem wiodącym były „Metody zabezpieczenia obiektów różnego typu”:
Fotorelacja z konferencji >> „Różne typy obiektów i sposoby ich zabezpieczania”
Relacja na YouTube: >> Reportaż_Wywiady