Strona główna Zapowiedzi SECURITY 4.0 – konferencja EBS

[Zapowiedź] SECURITY 4.0 – konferencja EBS

Zapraszamy na 9 już edycję konferencji organizowanej przez firmę EBS wraz z Partnerami. W tym roku jest to wyjątkowa okazja – firma EBS obchodzi swoje 30-lecie. Dlatego spotkanie będzie miało również wyjątkowy charakter. Oprócz film polskich, w konferencji uczestniczyć będzie ponad 40 firm Security z całego świata – od Turcji po Filipiny.

Co będzie na konferencji? Ciekawe prezentacje i wdrożenia, rozmowy i dyskusje na tematy sztucznej inteligencji w służbie security, wymiana doświadczeń. Pokaz modeli biznesowych i rozwiązań rynkowych popularnych na świecie, prezentacja korzyści jakie przyniesie nowa rewolucja przemysłowa. Zastanowimy się, czy nowa technologia jest sposobem na konkurencyjność i czy polski rynek jest gotowy na technologiczne rozwiązania?

Nie zabraknie też tematów dotyczących bezpieczeństwa rozwiązań w chmurze i operacji przeprowadzanych w cyfrowym świecie oraz najnowszych trendów. Będzie trochę nowości od EBS i Partnerów, firm: Next, Fibaro, Dahua, Linc, AdInfo i Orange.

Patronat nad konferencją objęły najważniejsze organizacje branżowe, patronaty naukowe – Instytut Rescon oraz Instytut Łączności.
Drugiego dnia konferencji PISA zaprasza na wykład dotyczący analizy ryzyka w ACO. Uczestnictwo będzie potwierdzone certyfikatem uprawniającym do zniżek na pełne szkolenie.

Agenda konferencji jest dostępna na stronie wydarzenia: https://www.ebssmart.com/agenda-security-4-0