Strona główna Rynek SECURITY Zaprojektuj i wygraj – konkurs Bosch Security Systems

[Zapowiedź] Zaprojektuj i wygraj – konkurs Bosch Security Systems

Konkurs ma na celu zachęcenie projektantów do tworzenia wysokiej jakości projektów i wymianę doświadczeń w branży systemów zabezpieczeń. Nagrodą główną jest wyjazd na światowej klasy obiekt referencyjny w Europie.

Dobry projekt to kluczowy element koncepcji bezpieczeństwa w budynku, a rola projektanta często nie kończy się w momencie przekazania obiektu użytkownikowi. Bosch Security Systems chce nagradzać projektantów, którzy wykorzystują w swojej pracy rozwiązania zaawansowane technologicznie i niestandardowe koncepcje zabezpieczenia budynków.

W projektach systemów zabezpieczeń ważne jest to, aby powstawały w oparciu o rozwiązania systemowe. Takie w swojej ofercie ma dział Bosch Security Systems, który stawia na innowacje i rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów – mówi Krzysztof Góra, dyrektor handlowy działu Bosch Security Systems.

Uczestnicy konkurs będą mieli dostęp do portalu wiedzy, który bazuje na trzech filarach – edukacja, sieć ekspertów i technologia. Ma on na celu wsparcie architektów i projektantów w ich codziennej pracy nad projektami, i koncepcjami systemów bezpieczeństwa.

Konkurs potrwa do 31 grudnia 2017 roku. Szczegółowe informacje znajduja się na stronie www.klubprojektantow.pl

Łukasz Kałucki
Bosch Security Systems