Strona główna Zapowiedzi Zaproszenie na webinarium: Integracja GEMOS z systemem radarowym MAGOS

Zaproszenie na webinarium: Integracja GEMOS z systemem radarowym MAGOS

Właściwa integracja systemów bezpieczeństwa pozwala na ich łatwą i intuicyjną obsługę. Połączenie wszystkich elementów poprzez integrację w oprogramowaniu GEMOS adv.PSIM daje operatorowi pełną świadomość sytuacyjną. Wszystko to pozwala o wiele szybciej i skuteczniej reagować na potencjalne zagrożenia. Zmniejszają się też wydatki potrzebne na kontrolę i ochronę. Modułowa budowa oprogramowania PSIM sprawia, że założoną instalację można bez przeszkód rozbudowywać i zachować elastyczność w adaptacji. W rozległych obiektach GEMOS adv.PSIM jest już niezbędny, ze względu na złożoność technologii stosowanych w systemach zabezpieczenia technicznego.

Jedną z technologii do zabezpieczenia dużych, otwartych przestrzeni są radary. Te rozwiązania umożliwiają ciągły nadzór dużego terenu, co znacznie zmniejsza liczbę innych wymaganych czujników, jednocześnie poprawiając zasięg detekcji i możliwości wykrycia niepożądanych obiektów w każdych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych. Radary charakteryzują się wysoką dokładnością zasięgu, co daje doskonałą skuteczność detekcji zagrożenia, nawet w zróżnicowanym otoczeniu.

O integracji systemów radarowych MAGOS z oprogramowaniem GEMOS adv.PSIM będzie mowa w trakcie webinarium 28 lipca 2021 o godz. 11:00.

W trakcie wydarzenia będzie można dowiedzieć się:

  • Co to jest GEMOS adv.PSIM?
  • Jakie korzyści daje integracja systemów heterogonicznych?
  • Jaka jest zasada działania radaru?
  • Jakie funkcje ma radar MAGOS?
  • Jak zintegrować prawidłowo system radarowy MAGOS?
  • Stały nadzór nad sprawnością systemów, czyli czym są moduły analityczne?

Dodatkowo eksperci z firmy ElaCompil oraz Linc Polska odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników. Zachęcamy do uczestnictwa w webinarium, które odbędzie się 28 lipca 2021 o g. 11:00. Wystarczy zapisać się na stronie: www.linc.pl/szkolenia.