Strona główna Zapowiedzi Zmiana terminu Targów SECUREX

Zmiana terminu Targów SECUREX

Komunikat Zarządu Grupy MTP

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie oraz po rozmowach z Partnerami biznesowymi, mamy uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na kwiecień 2021 roku Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona. Dlatego też Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów SECUREX na 14-16 września 2021.
W tym samym czasie odbędą się targi Instalacje i Greenpower.

Mogą być Państwo pewni, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wykorzystamy na przygotowanie atrakcyjnej i efektywnej przestrzeni międzynarodowych spotkań biznesowych. Wierzymy, że w przyszłym roku, w 100-lecie istnienia Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkamy się w jeszcze większym gronie i wyjątkowej atmosferze, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całego świata!

Dziękując za życzliwość i słowa wsparcia, które napływają do nas w ostatnim czasie, zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Do zobaczenia!

Zespół Targów SECUREX