Strona główna Systemy Zintegrowane Advisor Management – wysoki standard ochrony

Advisor Management – wysoki standard ochrony

Przedstawiamy Advisor Management (ATS8600) – pakiet integracyjny marki Aritech, który łączy systemy SSWiN, KD, CCTV, SSP w jeden spójny system bezpieczeństwa.

Oprogramowanie jest ciągle rozwijane i uzupełniane o nowe funkcje i możliwości. W obecnej wersji oferuje m.in. możliwość stworzenia systemu kart szyfrowanych z zastosowaniem własnego klucza szyfrującego. Jest to obecnie jeden z najwyższych stopni zabezpieczenia identyfikatorów, które pracować będą tylko z czytnikami zaprogramowanymi takim samym kluczem szyfrującym.

Obecnie Advisor Management (ATS8600) można zakupić na atrakcyjnych warunkach, obejmujących również aktualizację do wersji 2021 w przyszłym roku. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielami handlowymi oraz wykwalifikowanymi instalatorami i integratorami marki Aritech.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: pl.firesecurityproducts.com

Aritech jest globalną marką firmy Carrier Fire & Security reprezentującą rozwiązania zabezpieczeń technicznych dla klientów prywatnych, komercyjnych i korporacyjnych. Oferuje zintegrowaną platformę bezpieczeństwa w obszarze systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej i sygnalizacji pożarowej.