Strona główna Telewizja Dozorowa AVUTEC Gatekeeper-X otwarty na przyszłość

AVUTEC Gatekeeper-X otwarty na przyszłość

AVUTEC jest producentem kamer z wbudowanymi algorytmami sztucznej inteligencji (AI) oferującymi ekonomiczne i praktyczne aplikacje analityczne. Nowe technologie zastosowane w urządzeniach i oprogramowaniu przekładają się na produkty, które odzwierciedlają zalety sztucznej inteligencji.

Dzięki inteligentnym kamerom Gatekeeper z serii X firma AVUTEC wybiega w przyszłość. Zwiększona moc obliczeniowa i wysokiej jakości analiza obrazu oparta na algorytmach AI zmieniają kamery w szybkie i dokładne urządzenia ze sztuczną inteligencją.

Kamery Gatekeeper-X są wyposażone w przetwornik obrazu czuły na promieniowanie z zakresu podczerwieni, diody (oświetlacze) podczerwieni oraz filtr światła dziennego, co sprawia, że doskonale sprawdzają się w zastosowaniach ARTR (Automatyczne Rozpoznawanie Tablic Rejestracyjnych). Zaimplementowane aplikacje analityczne klasyfikują obiekty i śledzą ruch samochodów, a procesory o dużej mocy obliczeniowej wspierane mechanizmami uczenia maszynowego pozwalają na równoległe działanie funkcji ARTR.

Kamery zostały zaprojektowane zarówno do pracy samodzielnej, jak i integracji z innymi systemami. Kamera oferuje technologię identyfikacji do zastosowań, których podstawowym celem są dokładność, szybkość i automatyzacja.

Gatekeeper X znajduje zastosowanie m.in. w systemach parkingowych, smart city, logistyce oraz wielu innych, zwiększając bezpieczeństwo, wygodę lub usprawniając zarządzanie ruchem osób i pojazdów.

Kamery z serii X można spotkać również w myjniach samochodowych, przemyśle motoryzacyjnym i hotelarskim, gdzie zapewniają bezobsługową, szybką i zaawansowaną technologicznie obsługę klienta.

Więcej na: www.smart-i.pl