Strona główna Kontrola Dostępu Bramki uchylne SBTL 8000

Bramki uchylne SBTL 8000

Firma ZKTeco wprowadziła na rynek kolejną serię szybkich bramek uchylnych do zastosowań wewnętrznych, charakteryzujących się modułowością konstrukcji panelu czytnika. Modularyzacja ta nie tylko przynosi korzyści użytkownikom (łatwa aktualizacja czytnika), ale także pomaga odciążyć magazyny dystrybutorów (umożliwia szybkie dostawy produktu dopasowanego do potrzeb klientów). Wybór modeli jest szeroki: od czytników kart RFID, po czytniki biometryczne (np. linii papilarnych czy rozpoznające twarz).

Montaż lub wymiana czytnika jest prosta i nie wymaga ani obróbki mechanicznej, ani wiercenia. Poprawiono też efektywność i wygodę użytkowania bramek – zastosowano nowy typ serwomotoru, który sprawia, że mają one większą od poprzednich modeli prędkość otwierania i niższy poziom hałasu. Wyniki testu pokazują, że prędkość otwierania tej bramki zmniejsza się do 0,8 s. Dla większej precyzji liczbę czujników podczerwieni zwiększono do 10 par.

Obudowa bramki wykonana jest w większości ze stali nierdzewnej SUS304 wysokiej jakości, zapewniającej wyjątkową trwałość urządzenia. Panele wykonane są z akrylu o wysokiej odporności na starzenie i uszkodzenia mechaniczne.

Inne cechy bramek SBTL 8000: nowoczesny wygląd, dwukierunkowa kontrola działania, wskaźnik przejścia LED w obu kierunkach, tryb awaryjny umożliwiający swobodny dostęp w razie awarii zasilania lub sytuacji wyjątkowej. Bramki mają przepustowość 40 osób/min, szerokość przejścia 66 cm, a wymiary zewnętrzne (dł. x szer. x wys.) 160 x 104 x 102 [cm]. Firma oferuje też bramki tej serii w wersji z poszerzonym do 92 cm przejściem i podwyższoną barierą do 150 cm.

Bezp. inf. ZKTeco