Strona główna Sygnalizacja Włamania i Napadu Czytniki kart szyfrowanych ACI42x marki Aritech

Czytniki kart szyfrowanych ACI42x marki Aritech

Czytniki kart szyfrowanych ACI42x marki Aritech

Czytniki kart szyfrowanych to bezkompromisowy wzrost bezpieczeństwa systemu kontroli dostępu. Nowe czytniki serii ACI42x-W obsługują karty szyfrowane Mifare® DESFire®, które mogą korzystać z własnych kluczy szyfrujących, pozwalając użytkownikowi na tworzenie unikalnych identyfikatorów kompatybilnych wyłącznie z czytnikami zastosowanymi w jego obiekcie.

Czytniki wyposażono w głowice obsługujące komunikację w standardzie Bluetooth (BLE), co otwiera możliwości tworzenia systemów szyfrowanego identyfikatora mobilnego.
Seria czytników ACI42x-W obejmuje 4 różne modele, wszystkie wyposażone w kabel typu pigtail o długości 3 m. Wszystkie modele mają solidną obudowę o nowoczesnym wyglądzie. Wysoki standard wykonania pozwala na montaż wewnątrz lub na zewnątrz (pracują nawet w trudnych warunkach atmosferycznych).

Czytniki mają swobodnie programowalne 3 wielokolorowe diody LED! Uniwersalność rozwiązania zapewnia otwarta technologia zastosowanych interfejsów, która sprawia, że nowe czytniki mogą być zastosowane w systemach różnych producentów. Do wyboru są dwa interfejsy: szyfrowany dwukierunkowy OSDP® v.2 oraz klasyczny Wiegand, który, choć nie jest szyfrowany, umożliwia wykorzystanie tych czytników do podwyższenia poziomu zabezpieczeń również starszych systemów.

Aritech jest globalną marką firmy Carrier Fire & Security tworzącą rozwiązania zabezpieczeń dla klientów prywatnych, komercyjnych i korporacyjnych. Oferuje zintegrowaną platformę bezpieczeństwa w obszarze systemów alarmowych, kontroli dostępu, dozoru wizyjnego i wykrywania pożaru.

Zainteresowane osoby mogą kontaktować się z bezpośrednio z przedstawicielami handlowymi, wykwalifikowanymi instalatorami i integratorami.

Więcej na: pl.firesecurityproducts.com