Strona główna POLECAMY EBS otworzył nowy oddział w USA

EBS otworzył nowy oddział w USA

Nowe biuro EBS w USA

Polska firma EBS poinformowała o otwarciu nowego oddziału w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Nowe biuro ma siedzibę w Boca Raton na Florydzie.

– Decyzja ta została podjęta w duchu przyjętej przez nas strategii rozwoju na arenie międzynarodowej. Nasz flagowy komunikator EPX 400 (EPX PRO) ma już wszystkie wymagane lokalnie certyfikaty FCC oraz PTCRB – powiedział Krzysztof Stalewski, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny EBS Sp. z o.o.

Osobą odpowiedzialną za rozwój tego projektu jest Krzysztof Kris Stalewski, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w EBS Polska.

Oddział EBS w Stanach Zjednoczonych uruchomił już dedykowaną stronę internetową: www.ebssmart.us, do której odwiedzenia zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji dostępnych jest na https://bit.ly/3HtQuhx

Firma EBS jest polskim producentem systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań do automatyzacji biznesu, która działa już od 30 lat.
Jej rozwiązania pracują na 5 kontynentach, zainstalowano ponad 3 mln urządzeń. Firma współpracuje z największymi agencjami ochrony i instytucjami rządowymi na całym świecie, ma własny zakład produkcyjny i dział R&D.

EBS dostarcza gotowe rozwiązania dla dostawców usług z branży ochrony. Jako pierwsza na świecie stworzyła rozwiązanie do zdalnego monitorowania pracowników ochrony w czasie rzeczywistym LONE WORKER MONITORING. Od lipca 2021 r. większościowym udziałowcem firmy EBS jest UAB Sevenways Group, litewski holding inwestycyjny.