Strona główna Relacje Konferencja „Różne typy obiektów i sposoby ich zabezpieczania”

[Fotorelacja] Konferencja „Różne typy obiektów i sposoby ich zabezpieczania”

Firma EBS już od 7 lat organizuje spotkania branżowe. Początkowo tylko dla swoich największych klientów, obecnie zaś odbiorcą treści są wszystkie agencje ochrony będące powiązane z siecią dystrybucji produktów firmy EBS lub te zainteresowane poruszaną tematyką. W tym roku konferencja zgromadziła prawie 200 osób z 78 firm.

Ta edycja była wyjątkowa – agenda konferencji nie tylko obejmowała najważniejsze problemy i zagadnienia rynku ochrony w dzisiejszych realiach, ale również wskazywała rozwiązania i kierunki rozwoju. Otwierała okno na przyszłość.

Wysoki poziom merytoryczny konferencja zawdzięczała niebanalnemu gronu ekspertów (m.in. z Auchan Polska, McDonalds, Raiffeisen, PeKaO) oraz bogatej ofercie produktowej partnerów: firmy Orange, Hikvision, Protect oraz DMSI.

Celem konferencji było sprowokowanie relacji oraz nawiązanie współpracy pomiędzy dostawcami rozwiązań technologicznych, dostawcami usług oraz odbiorcami tych klientów.

Firma EBS, będąca pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia, postawiła sobie za cel kreowanie i wywieranie pozytywnego wpływu na rynek security w Polsce. Szersze portfolio produktów powstaje w efekcie dialogu z uczestnikami i partnerami, co przekłada się na lepszą jakość usług i poszerzenie wiedzy, będącej kluczem do sukcesu. Szczególnie, że branża stoi na progu zmian prawnych i technologicznych.

Serdecznie dziękujemy za patronat nad naszą konferencją stowarzyszeniu Polski Związek Pracodawców Ochrona, magazynom branżowym: a&s Polska, Zabezpieczenia oraz firmie SASMA.

Fotorelacja EBS z wydarzenia: https://www.dropbox.com/sh/3waqx313jhsr6da/AABxhB4_ezBIK3aqbhtcAbE3a?dl=0

Fot. Iwona Krawiec