Strona główna Kontrola Dostępu Inteligentny system ułatwiający szybką zmianę reguł dostępu

Inteligentny system ułatwiający szybką zmianę reguł dostępu

Bukareszteński Stadion Narodowy chronią elektroniczne wkładki i klucze Winkhaus

Elektroniczne systemy kontroli dostępu firmy Winkhaus są przeznaczone do stosowania w obiektach różnego typu i różnej wielkości, pozwalając bezpiecznie i wygodnie zarządzać dostępem do pomieszczeń w budynkach. Bezprzewodowa kontrola dostępu Winkhaus z powodzeniem działa na wielu stadionach w Europie.

Przykładami takich realizacji są m.in. Stadion Narodowy w Bukareszcie, HDI Arena w Hanowerze, Rhein Energie Stadion w Kolonii czy Ghelamco Arena w Gandawie.

Z punktu widzenia osób zarządzających tego typu obiektami największą zaletą systemów Winkhaus jest ich elastyczność. Kilka razy w tygodniu, w zależności od imprez odbywających się w obiekcie, system kontroli dostępu może zostać błyskawicznie przeprojektowany: możliwość wejścia do poszczególnych pomieszczeń jest przyznawana w ramach schematu obowiązującego dla danego wydarzenia.

Stadion Rhein Energie drużyny FC Köln od kilkunastu lat korzysta z elektronicznej kontroli dostępu Winkhaus

Zmiana odbywa się w komputerze administratora, wystarczy kilka kliknięć na klawiaturze. Tak programowane są też klucze dla użytkowników pomieszczeń. W taki sam sposób łatwo i szybko administrator przywraca schemat dostępu sprzed wydarzenia obowiązujący dla stałych użytkowników stadionu.

Atutem elektronicznych systemów dostępowych jest brak konieczności wymiany wkładek w przypadku zagubienia klucza o wielu uprawnieniach. System Winkhaus umożliwia szybką i bezkosztową blokadę zagubionego klucza bez potrzeby wymiany wkładek zamontowanych w drzwiach.

Ważną funkcją jest także rejestr wejść do każdego pomieszczenia, do którego ma wgląd administrator systemu. Dzięki zastosowaniu bezprzewodowej technologii tzw. sieci wirtualnej, system kontroli dostępu Winkhaus można zainstalować na dowolnym etapie inwestycji, także po jej zakończeniu.

Winkhaus Polska Beteiligungs
ul. Przemysłowa 1, 64-130 Rydzyna
bluesmart@winkhaus.pl
Bluesmart.winkhaus.com