Strona główna Kontrola Dostępu Kentix DoorLock Inteligentny zamek

Kentix DoorLock Inteligentny zamek

Kentix DoorLock to nowoczesny zamek umożliwiający pełną kontrolę dostępu do pomieszczenia. Elastyczność tego rozwiązania pozwala stworzyć system dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dzięki połączeniu zabezpieczeń z aplikacją poprzez chmurę Kentix360 Cloud dostajemy informację, kto i o której godzinie ma dostęp do danego pomieszczenia.

Zaletą zastosowania tej technologii jest także łatwe podłączenie do sieci. Modernizacja jest prosta i może być wykonywana bez użycia specjalnych narzędzi i ingerencji w drzwi.
Kentix DoorLock zawiera elementy bezprzewodowe oraz przewodowe, które można połączyć w jeden centralnie zarządzany system. W ten sposób, przy niewielkim nakładzie pracy, można wdrożyć skuteczną kontrolę dostępu. Za pomocą przeglądarki internetowej można skonfigurować liczbę autoryzowanych użytkowników czy zdalnie odblokować drzwi, mając zawsze pod ręką cały rejestr wejść i wyjść.

Do konfiguracji nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie. Dziennik dostępu pozwala na przeglądanie wszystkich uprawnień, w tym nieudanych prób odblokowania drzwi. Dzięki temu można w każdej chwili sprawdzić, kto wszedł do pomieszczenia. Za pomocą prostych funkcji filtrowania można ograniczyć dostęp do określonych dni, drzwi i użytkowników. To daje maksymalną elastyczność nawet w rozbudowanych systemach.
Można też zintegrować dowolne drzwi z kamerą IP. Wtedy obraz jest rejestrowany przy każdym odblokowywaniu wejścia lub wyjścia.

Materiał wideo jest zapisywany razem z odpowiednimi danymi użytkownika. Nieautoryzowane próby wtargnięcia są natychmiast zgłaszane za pomocą zdarzeń alarmowych lub powiadomień e-mail.

Więcej na: www.smart-i.pl