Strona główna Kontrola Dostępu Nowa wersja AEOS Locker Management

Nowa wersja AEOS Locker Management

AEOS Locker Management firmy Nedap Security Management to inteligentny system powstały w odpowiedzi na rosnące potrzeby przedsiębiorstw w zakresie elastycznych i bezpiecznych opcji przechowywania. Jest wyróżniającym się na rynku intuicyjnym rozwiązaniem łączącym funkcje bezpieczeństwa z zarządzaniem szafkami i kontrolą dostępu.

Rosnące zapotrzebowanie na elastyczne przechowywanie

Obecnie wiele osób pracuje w modelu hybrydowym ze zmiennymi godzinami pracy. Oznacza to, że rośnie zapotrzebowanie na bezpieczną i elastyczną przestrzeń do przechowywania, zwłaszcza w przypadku środowisk pracy opartych na współpracy i współdzieleniu. To sprawia, że szafki są niezbędną inwestycją dla wielu organizacji stosujących ten model pracy. Inteligentny system zarządzania szafkami AEOS działa elastycznie i intuicyjnie, może zarządzać oraz zabezpieczać nieograniczoną liczbę różnorodnych szafek. Od zarządzania aktywami po przechowywanie, od szatni po miejsca składowania – inteligentne szafki mają wiele zastosowań.

Jeden system, różne możliwości

System AEOS Locker Management jest integralną częścią platformy AEOS, znanego i wiodącego w branży systemu kontroli dostępu stosowanego przez wiele przedsiębiorstw na całym świecie. Dzięki temu rozwiązaniu zarządzanie dostępem do drzwi i szafek jest sprawniejsze.

Zmodernizowana nowa wersja systemu oferuje różne możliwości osobistego dostępu w takich obiektach, jak biura, szkoły, szpitale, siłownie i inne. System można również dostosować do własnych potrzeb. Przykładowo szafka może być przypisana do konkretnej osoby lub – jeśli jest to własność wspólna – do wielu upoważnionych osób.

Szafki można łatwo odblokować i zamykać za pomocą identyfikatora, telefonu komórkowego, kodu QR lub kodu biometrycznego. Dostęp do szafek może być również ograniczony do określonego czasu lub ustawiany za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego AEOS. Wszystkie są chronione przed włamaniami i cyberatakami w ramach rozszerzonych funkcji bezpieczeństwa.

Geert Leemkuil
Product Owner w Nedap Security Management

– AEOS Locker Management można dostosować do każdej sytuacji w pracy. Jest to niezbędne rozwiązanie w dzisiejszym elastycznym środowisku biznesowym. Dzięki niemu odpowiadamy na potrzeby klientów i użytkowników końcowych w zakresie bezpiecznego i inteligentnego zarządzania ich rzeczami i zasobami. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa pracownikom i pracodawcom, pozwalając im skupić się na pracy bez konieczności martwienia się o bezpieczeństwo i dostęp. To właśnie z tego powodu jestem dumny, że mogę wprowadzić na rynek to kompletne i elastyczne rozwiązanie – mówi Geert Leemkuil, Product Owner w Nedap Security Management.

O firmie Nedap
Firma została założona w 1929 r. w Holandii, a od 1949 r. jest spółką notowaną na giełdzie Euronext. Od 1980 r. jest liderem w projektowaniu i produkcji elektronicznych systemów kontroli dostępu, ma certyfikację ISO 9001. Firma ma 7 biur na całym świecie, jej rozwiązania działają w ponad 5,5 tys. przedsiębiorstw w 83 krajach.