Strona główna Kontrola Dostępu Nowoczesny system kontroli dostępu

Nowoczesny system kontroli dostępu

Otwieranie drzwi telefonem komórkowym

Zaproponuj swoim klientom coś wyjątkowego. WaveKey to technologia najszybszego mobilnego dostępu na rynku, która wyróżnia się za sprawą najwyższej niezawodności w swojej klasie oraz doskonałego poziomu bezpieczeństwa. Zobacz, jak nam się to udało.

Najwyższa niezawodność w swojej klasie

Sześć miesięcy intensywnych testów w biurowcu pełnym zapracowanych osób pozwoliło osiągnąć to, na czym nam zależało. Przetestowaliśmy otwieranie drzwi ponad 15 000 razy, korzystając ze 100 rozmaitych modeli telefonów 20 marek. WaveKey to marka, której naprawdę można zaufać.

Najszybsi na rynku

WaveKey otwiera drzwi w 0,3 sekundy, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się nawet w biurowcach, gdzie czas jest na wagę złota. Tajemnica tkwi w wyjątkowym systemie preautoryzacji do 8 numerów telefonów komórkowych w zasięgu czytnika.

Rozwiązanie problemu niepożądanego otwierania drzwi

Dzięki adaptacyjnym algorytmom i analizie sygnału RSSi czytnik wie, czy użytkownik zbliża się do niego, czy też oddala. Telefon znajdujący się w zasięgu, lecz leżący nieruchomo nigdy nie spowoduje otwarcia drzwi.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Nasz bezpieczny algorytm kompleksowo chroni komunikację za pośrednictwem systemu Bluetooth. Wykorzystaliśmy klucze szyfrowania AES-128 i RSA-1024. W zasadzie uniemożliwia to przechwycenie i niewłaściwe wykorzystywanie mobilnych danych uwierzytelniających.

Bezproblemowe przekazywanie danych

Za sprawą zaledwie kilku kliknięć w interfejsie sieciowym administrator generuje dane uwierzytelniające telefonu komórkowego i przesyła je zdalnie do użytkowników. Nie trzeba spotykać się z użytkownikami, aby przekazać im te dane, ani generować kosztów na infrastrukturę do fizycznej dystrybucji.

Brak opłat za dane uwierzytelniające

Dzięki nam użytkownik nie musi ponosić niepotrzebnych kosztów. Dane uwierzytelniające telefonów komórkowych do kontroli dostępu są zawsze tańsze niż karty RFID. My oferujemy je bezpłatnie. Zupełnie tak samo, jak naszą aplikację 2N® Mobile Key.

Wybieraj spośród czterech trybów

To ty decydujesz, które tryby są dostępne w czytnikach, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać odpowiedni sposób dostępu. Tryb dotykowy to gwarancja pełnej wygody. Użytkownicy muszą tylko dotknąć czytnik dłonią albo łokciem, bez konieczności wyjmowania telefonu.

Bezkontaktowy dostęp w trybie aplikacji to gwarancja jeszcze większego bezpieczeństwa. Użytkownicy muszą dezaktywować ewentualny ekran blokady i otworzyć drzwi za pomocą wirtualnego przycisku w aplikacji. To także doskonały sposób na otwieranie bramy parkingowej z poziomu samochodu.

Telefon komórkowy otwierający drzwi

Tryb ruchu jest całkowicie bezkontaktowy. Wystarczy podejść do wideodomofonu z telefonem w kieszeni lub pomachać dłonią przed kamerą, a drzwi się otworzą.
Ostatnia opcja to tryb karty. Telefon działa jak karta, a użytkownik musi umieścić go blisko czytnika. Przypomina to popularną technologię NFC, ale w przypadku WaveKey ta opcja jest dostępna na telefonach z systemami Android oraz iOS.

Co jest potrzebne, aby skorzystać z naszego rozwiązania w zakresie mobilnego dostępu?

Kobieta z telefonem komórkowym otwiera drzwi

Użytkownicy muszą zainstalować w swoim telefonie aplikację 2N® Mobile Key. Jest dostępna bez opłat na telefony z systemami iOS oraz Android. Rozwiązanie obejmuje także nasze czytniki kontroli dostępu z łącznością Bluetooth. Takie rozwiązanie jest dostępne w przypadku wybranych produktów z rodziny 2N Access Unit 2.0,
2N Access Unit M oraz wideodomofonów 2N® IP Style i 2N® IP Verso z modułem Bluetooth. Proste i szybkie zarządzanie inteligentnym systemem kontroli dostępu i mobilnymi danymi jest możliwe za pomocą oprogramowania 2N® Access Commander.

2N TELEKOMUNIKACE
Pod Vinicí 20
143 01 Praha 4, Czech Republic
www.2n.cz