Strona główna Telewizja Dozorowa Nowość w termowizji, czyli Teledyne FLIR Triton FH-D

Nowość w termowizji, czyli Teledyne FLIR Triton FH-D

Triton FH-ID to najnowszy produkt marki Teledyne FLIR (FLIR). To seria wielospektralnych stałopozycyjnych kamer, które łączą obrazowanie termowizyjne z obrazowaniem widzialnym 4K i zaawansowaną analityką.

Algorytmy analityczne opierają się na konwolucyjnej sieci neuronowej (CNN), umożliwiając dokładne wykrywanie i klasyfikację obiektów – ludzi i pojazdów, niezależnie od tego, z jaką poruszają się prędkością, co minimalizuje liczbę fałszywych alarmów.

Zastosowany przetwornik termowizyjny charakteryzuje się wysoką czułością termiczną mniejszą niż 30 mK, gwarantując jeszcze większą skuteczność działania kamer.
Seria Triton FH- ID obejmuje szeroką gamę modeli o różnym zakresie detekcji, umożliwiając wykrywanie zagrożenia praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych i oświetleniowych.

Wbudowany harmonogram zapewnia operatorom systemów zabezpieczeń taką konfigurację urządzeń, aby działały w trybie 4K w ciągu dnia, a nocą jako urządzenia termowizyjne, oferując optymalny zasięg i skuteczność w każdych warunkach.

Bezp. inf. Linc Polska