Strona główna Rynek SECURITY Nowy kierownik zadba o kontakty z klientami

Nowy kierownik zadba o kontakty z klientami

W związku z dynamicznym rozwojem firma Genetec powiększyła swój polski zespół. Od marca 2022 r. nowym kierownikiem ds. kluczowych klientów na Europę Środkowo-Wschodnią został Piotr Rogalewicz.

Piotr Rogalewicz ukończył studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku inżynierii telekomunikacyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie Polkomtel, w której odpowiadał za roaming międzynarodowy oraz rozwój biznesu MVNO. Sektor telekomunikacyjny poznał dzięki pracy w firmie Comarch, gdzie był odpowiedzialny za rynek w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich. Przez ostatnie 4 lata budował kontakty międzynarodowe w firmie Exatel.

– Cieszymy się, że Piotr dołączył do naszego zespołu. Większe zainteresowanie naszymi produktami spowodowało, że potrzebowaliśmy osoby do wsparcia klientów. Dzięki jego doświadczeniu z pewnością wzmocnimy swoją pozycję w regionie – powiedział Jakub Kozak regionalny menedżer sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią.

O firmie Genetec
Genetec jest innowacyjną firmą technologiczną z szerokim portfolio rozwiązań obejmujących zabezpieczenia, systemy inteligentne i operacyjne. Sztandarowy produkt firmy, Security Center, jest platformą o architekturze otwartej, która łączy system monitoringu wizyjnego oparty na protokole IP, kontrolę dostępu, automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (ALPR), komunikację i analizy. Genetec opracowuje także rozwiązania i usługi oparte na chmurze, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i zwiększenie poziomu inteligencji operacyjnej dla instytucji rządowych, przedsiębiorstw, transportu i społeczeństwa. Założony w 1997 r., z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, Genetec obsługuje swoich globalnych klientów za pośrednictwem rozległej sieci sprzedawców, integratorów, certyfikowanych partnerów handlowych i konsultantów w ponad 80 krajach.
Więcej informacji: www.genetec.com