Strona główna Relacje Otwarcie Centrum Szkoleniowego Nowych Technologii

[Fotorelacja] Otwarcie Centrum Szkoleniowego Nowych Technologii

Na rynku security zachodzą ogromne zmiany, których istotnym elementem jest dynamiczny rozwój nowych technologii. Ich zastosowanie wiąże się z koniecznością posiadania wszechstronnej wiedzy technicznej. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu firma DMSI Software stworzyła nowoczesne i profesjonalnie wyposażone centrum szkoleniowe, w którym warsztaty techniczne i szkolenia będą prowadzone przez najlepszych specjalistów branży.

Otwarcie Centrum Szkoleniowego Nowych Technologii w Monitoringu i Zarządzaniu Bezpieczeństwem odbyło się 2 marca 2017 r. W uroczystości, oprócz pracowników i współpracowników firmy DMSI, uczestniczyli także przedstawiciele firm partnerskich, m.in.: Dahua, Hikvision, CBC (Ganz), Janex.

Firma DMSI Software jest jednym z liderów na rynku oprogramowania do monitorowania sygnałów alarmowych i zdalnego dozoru wizyjnego w Polsce. Webowa platforma o nazwie Safestar (www.safestar.pl) jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w branży ochrony.

Fot. Iwona Krawiec