Strona główna Zapowiedzi POLSECURE’24 – targi dla bezpieczeństwa

POLSECURE’24 – targi dla bezpieczeństwa

Szeroko pojęte bezpieczeństwo wciąż jest tematem ważnym i aktualnym, dlatego trzecia edycja targów POLSECURE zapowiada się bardzo interesująco. Wydarzenie odbędzie się 23 – 25 kwietnia 2024 w Kielcach pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Partnerem strategicznym targów jest Grupa WB.

Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Merytorycznie o służbach

POLSECURE to nie tylko ekspozycja najnowszych rozwiązań. Targom towarzyszy wiele wydarzeń konferencyjnych, pokazy dynamiczne i prezentacje sprzętu. Przez trzy dni organizowane będą konferencje organizowane przez KG Policji. W pierwszym dniu targów zaplanowana jest międzynarodowa konferencja pt. „Fundusze unijne wsparciem dla modernizacji i rozwoju innowacyjności w Policji”. 24 kwietnia natomiast odbędą się aż cztery spotkania. „Wyzwania związane z koniecznością wdrażania w Policji nowoczesnych narzędzi wspierających zwalczanie przestępczości ekonomicznej”, „Cyberbezpieczństwo w dobie zagrożeń hybrydowych i militarnych”, „Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, deepfakes – wyzwania współczesnej kryminalistyki” oraz „Szkolenie ratowników i ratowników medycznych w Policji z wykorzystaniem symulatorów wysokiej wierności oraz pojazdów specjalistycznych typu Ambulans”. W ostatnim dniu targów odbędzie się natomiast spotkanie związane z doborem do służby i pracą w Policji.

Rejestracja i sprzedaż biletów dostępne są na stronie polsecure.targikielce.pl
Dla przedstawicieli służb mundurowych wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się online.

Zapraszamy do Targów Kielce od 23 do 25 kwietnia 2024 roku!