Strona główna Bezpieczeństwo biznesu Konferencja Fraud Risk Management

[Relacja] Konferencja Fraud Risk Management

W dniach 20-21 listopada 2017 roku w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie odbyła się 4 edycja międzynarodowej konferencji Zarządzanie Ryzykiem Przestępstw Finansowych – Fraud Risk Management. To cykliczne wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Prestige Conferences.

Z roku na rok ranga spotkania rośnie – zapewnia Jarosław Brański, Key Account Manager Prestige Conferences. Zależy nam na tym, aby uczestnicy otrzymywali produkt najwyższej jakości. Żeby to zagwarantować bardzo starannie dobieramy prelegentów i tematy, które zostaną przez nich przedstawione. Nasza konferencja to nie tylko prelekcje dotyczące aktualnych trendów, zagrożeń i skutecznych rozwiązań przeciwdziałania przestępczości w sektorze finansowym, ale również miejsce spotkań i wymiany doświadczeń w kwestiach bezpieczeństwa z różnych punktów widzenia.

W gronie uczestników tegorocznej edycji znaleźli się m.in. członkowie zarządów, dyrektorzy departamentów ryzyka, biur anty-fraudowych, pracownicy departamentów: compliance, płatności elektronicznych, sprzedaży, IT oraz audytorzy i prawnicy.

“a&s Polska” była Parterem Medialnym wydarzenia.