Strona główna Rynek SECURITY Hikvision Innovation Summit

[Zapowiedź] Hikvision Innovation Summit

Hikvision Innovation Summit to niezwykłe wydarzenie, które firma Hikvision organizuje wraz z najważniejszymi partnerami technologicznymi. Uczestnikom zostaną zaprezentowane korzyści wynikające z połączenia rozwiązań, a wspólnej dyskusji podanne zostaną aktualne trendy rynkowe.

Nie ulega wątpliwości, że dzięki ogromnym możliwościom w zakresie badania i rozwoju – 16 tys. inżynierów pracuje w ośmiu centrach R&D – Hikvision przoduje w opracowywaniu technologii dla szerokiej gamy rozwiązań. Razem z partnerami technologicznymi łączy wiedzę, doświadczenie i unikalne umiejętności, dostarczając optymalne rozwiązania, rozszerzając zakres działalności i zwiększając rentowność. Podczas wydarzenia, obok merytorycznych prezentacji partnerów technologicznych, ich rozwiązania będzie można przetestować na specjalnie przygotowanych stoiskach.

Hikvision Innovation Summit  odbędzie się 12-13.03.2020 w Amsterdamie w Taets Art and Event Park. Wśród platynowych Partnerów wydarzenia znalazły się takie firmy, jak Western Digital, Vemco Group oraz Telescopic Mast. Ponadto obecni będą reprezentanci firm Eagle Eye Networks, IQ Messenger, Acoba. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz rejestracja znajduje się na stronie:
https://hikvision-innovation-summit.eventmaker.io/